Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?

06-21-2017, 08:41 AM
Post: #1
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Cześc, chcę zrobić szybko dobry kurs na taksówkarza. Możecie mi podrzucić jakiejś miejsce w Warszawie, w którym mogę to zrobić? Proszę o sprawdzone poropozycje, które są godne polecenia. Tylko miejsca, z których usług korzystaliście sami i możecie polecić bez żadnych obaw. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2017, 10:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2018 10:01 PM przez lechpozn.)
Post: #2
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Zajrzyj sobie tutaj: dobrykurstaxi.pl/ Ja i wiele moich koleżanek i kolegów po fachu robiło tutaj kurs na taksówkarza i szczerze polecamy. Mają super ofertę i robisz kurs online, bez wychodzenia z domu i sam tak naprawdę sobie dzięki temu ustalasz jak szybko go skończysz. Także naprawdę fajnie, jak zależy Ci na czasie to idealna opcja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2017, 11:38 AM
Post: #3
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Dziękuję. A jak to wygląda jakościowo? Można na nich polegać naprawdę czy nie jest to takie super pod tym względem już?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2017, 02:38 PM
Post: #4
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Gdyby był to beznadziejny jakościowo kurs to na pewno bym nie polecała. Bo przecież nie o to chodzi żeby to tylko odbębnić na odwal się tylko jak już ktoś ma ambicje i nie chce iść na łatwiznę tylko być prawdziwym taksówkarzem i zrobić kurs to nie ma sensu zabierać się za byle co. A dobrykurstaxi.pl to naprawdę świetny wybór, bo jest dużo niezbędnych informacji, ale są też ciekawe porady od naszych kolegów po fachu, bo ten kurs robią właśnie oni: inni taksówkarze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2017, 04:52 PM
Post: #5
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Okej, dziękuję bardzo. Odpowiada mi to wszystko w takim razie jak najbardziej. Oferta wygląda w porządku, a ty zachwalasz i mówisz, że koledzy i koleżanki też korzystali.. Popytam jeszcze trochę wśród moich znajomych i będzie super. Dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2017, 06:05 PM
Post: #6
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie?
Nie ma problemu i życzę powodzenia w robieniu kursu na taksówkarza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości