Fani Lecha Poznań
Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? (/w-chce-zrobic-kurs-na-taksowkarza-%E2%80%93-gdzie-najlepiej-w-warszawie)



Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - WithHat - 06-21-2017 08:41 AM

Cześc, chcę zrobić szybko dobry kurs na taksówkarza. Możecie mi podrzucić jakiejś miejsce w Warszawie, w którym mogę to zrobić? Proszę o sprawdzone poropozycje, które są godne polecenia. Tylko miejsca, z których usług korzystaliście sami i możecie polecić bez żadnych obaw. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.


Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - labamba - 06-21-2017 10:42 AM

Zajrzyj sobie tutaj: dobrykurstaxi.pl/ Ja i wiele moich koleżanek i kolegów po fachu robiło tutaj kurs na taksówkarza i szczerze polecamy. Mają super ofertę i robisz kurs online, bez wychodzenia z domu i sam tak naprawdę sobie dzięki temu ustalasz jak szybko go skończysz. Także naprawdę fajnie, jak zależy Ci na czasie to idealna opcja.


Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - WithHat - 06-21-2017 11:38 AM

Dziękuję. A jak to wygląda jakościowo? Można na nich polegać naprawdę czy nie jest to takie super pod tym względem już?


Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - labamba - 06-21-2017 02:38 PM

Gdyby był to beznadziejny jakościowo kurs to na pewno bym nie polecała. Bo przecież nie o to chodzi żeby to tylko odbębnić na odwal się tylko jak już ktoś ma ambicje i nie chce iść na łatwiznę tylko być prawdziwym taksówkarzem i zrobić kurs to nie ma sensu zabierać się za byle co. A dobrykurstaxi.pl to naprawdę świetny wybór, bo jest dużo niezbędnych informacji, ale są też ciekawe porady od naszych kolegów po fachu, bo ten kurs robią właśnie oni: inni taksówkarze.


Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - WithHat - 06-21-2017 04:52 PM

Okej, dziękuję bardzo. Odpowiada mi to wszystko w takim razie jak najbardziej. Oferta wygląda w porządku, a ty zachwalasz i mówisz, że koledzy i koleżanki też korzystali.. Popytam jeszcze trochę wśród moich znajomych i będzie super. Dzięki.


Chcę zrobić kurs na taksówkarza – gdzie najlepiej w Warszawie? - labamba - 06-21-2017 06:05 PM

Nie ma problemu i życzę powodzenia w robieniu kursu na taksówkarza Smile