Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?

11-29-2017, 09:32 AM
Post: #1
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Kilka tygodni temu szykowałam się na wesele i korzystałam z usług fryzjera. Po tym zabiegu zauważyłam że moje włosy są bardzo suche i łamliwe. Myślicie że taka odżywka oliwkowa pomoże przywrócić włosom kondycję? Jeżeli macie coś innego to też chętnie posłucham.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 10:26 AM
Post: #2
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Nie wiem co dokładnie może ci pomóc ale na stronie aptekamini.pl masz bardzo dużo różnych produktów do pielęgnacji włosów to tam możesz poczytać. Na rynku są różne odżywki i sama musisz sprawdzić która najlepiej będzie ci służyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 11:22 AM
Post: #3
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Moja żona miała kiedyś taki moment że piła jakąś miksturę z mleka, jajek i drożdży. Nie wiem skąd wzięła przepis, ale wyczytała w internecie że te składniki mają dobry wpływ na kondycję skóry i paznokci. Nie wiem czy efekty były dobre ale spróbować zawsze można Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 12:06 PM
Post: #4
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Czytałam też że podobno takie odżywki zrobione z jajka i oliwy dobrze działają ale boję się żeby po takim czymś nie wyskoczyło mi coś na głowie. Chyba jednak wolę kupić coś gotowego niż bawić się w przepisy ze składników dostępnych w kuchni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 01:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-27-2018 09:56 PM przez lechpozn.)
Post: #5
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Chyba szukasz tego aptekamini.pl/ziaja-oliwkowa-odzywka-do-wlosow-regenerujaca-200-ml.html. Ja mam dobre odczucia jeżeli chodzi o produkty ziaja oliwkowa odżywka pomogła mi odbudować włosy jak miałam problemy z nadmierną łamliwością. Myślę że może to być dobry pomysł Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 04:02 PM
Post: #6
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Jak zamawiałem jakieś kremy dla żony to często właśnie na stronie Apteka MINI. Jest tam dużo większy wybór niż w normalnych aptekach więc zawsze możesz sobie porównać kilka produktów i wybrać co będzie dla ciebie lepsze. Ogólnie to polecam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 04:30 PM
Post: #7
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Co do tych domowych przepisów to powiem szczerze że miałam okazję przetestować i faktycznie włosy są miękkie po takich zabiegach i mniej się łamią. Jeżeli próbowałaś już różnych odżywek i nic nie działa to taka mikstura może faktycznie ci pomóc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 06:30 PM
Post: #8
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich?
Na razie jeszcze nic nie próbowałam ale też nie chciała bym wydać na to małej fortuny. Zależy mi na czymś sprawdzonym bo ogólnie włosy zawsze miałam w dobrej kondycji ale pewnie przez te lakiery i inne rzeczy u fryzjera trochę się popsuło. Dzięki za odpowiedzi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości