Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?

06-28-2017, 06:47 AM
Post: #1
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Ostatnio sporo czytam na temat produktów przetworzonych i tak na dobrą sprawę to nie powinniśmy jeść nic co jest sprzedawane w marketach. Wiem że to nie możliwe ale chciała bym zamienić chociaż część z nich. Wiecie gdzie dostanę takie jajka jak w temacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 07:14 AM
Post: #2
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Szczerze mówiąc to wydaje mi się że dzisiaj nawet to co jest nazywane ekologiczne to z ekologią ma niewiele wspólnego. Wystarczy że warzywa i owoce będziemy kupować z zaufanych źródeł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 09:30 AM
Post: #3
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Są jeszcze takie źródła? Ja się cieszę ze mam znajomą która przywozi mi od siebie z pola warzywa bo wiem chociaż co jem i czym to było nawożone. Pamiętam czasy jak byłam na wyspach i pomidora bez soli nie dało się jeść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 11:20 AM
Post: #4
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Mieszkałem na wyspach kilka dobrych lat i niestety ich jedzenie to koszmar. Jeżeli chodzi o ekologiczne sklepu to wysłałem ci link do strony gdzie dość często zamawiam. Ceny mają dobre i produkty są wysokiej jakości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 12:01 PM
Post: #5
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Serio wierzycie w to całe ekologiczne jedzenie? Nie mam nic do tego ale wydaje mi się że to takich chwyt marketingowy żeby tylko klient chciał zapłacić większą cenę za zwykłe produkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 02:08 PM
Post: #6
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Dlatego masz etykiety i skład. Zanim coś kupisz możesz zobaczyć ile ma to wspólnego z ekologią i czy nie ma tam dodatków jakiś barwników i substancji chemicznych. Od kiedy zatrułam się jajkami ze sklepu przestałam je tam kupować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 04:56 PM
Post: #7
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Jeżeli chcesz kupić jaja ekologiczne to mam taki jeden dobry i sprawdzony sklep online. Wejdź na http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-jaja-70.html i tam masz kilka rodzai do wyboru. Sklep jest ze Szczecina więc jeżeli mieszkasz gdzieś niedaleko to możesz podjechać osobiście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 05:24 PM
Post: #8
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Właśnie o coś takiego mi chodziło. Co do ekologii to nie wiem jak wy ale ja czuję od razu nawet w smaku że jest to całkiem inny produkt. Dużo lepiej się po tym czuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 06:39 PM
Post: #9
Czy widział ktoś do kupienia w internecie jaja ekologiczne?
Produkt produktowi nie równy. Są firmy które faktycznie robią selekcję tego co mają w ofercie ale są też takie gdzie kupuje się po najniższej cenie byle tylko zarobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości