Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?

04-11-2017, 08:26 AM
Post: #1
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Wkrótce nasza firma ma zorganizować piknik firmowy dla pracowników i nie kto inny, ale ja mam się zająć jego organizacją. Sprawa niby nie jest zbyt trudno, tylko teraz opróćz tego, że będą tam pracownicy, będą także ich żony, mężowie i dzieci. Czyli jednym słowem mamy do czynienia z całymi rodzinami. Czy firmy, któe organizują tego typu imprezy zapewniają też atrakcje dla njmłodszych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 10:52 AM
Post: #2
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Odpowiedź jest oczywista. Pewnie, że będą fajne atrakcje dla dzieci. To znaczy będą jeśli wybierzesz do organizacji takiego pikniku odpowiednią firmę. Mimo że na rynku jest ich bardzo dużo, to tylko niewielka grupa oferuje na tyle poważne oferty, że warto się nimi zainteresować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 11:26 AM
Post: #3
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
No spodziewam się, żę będzie trzeba wszystko sprawdzić przed podpisaniem umowy. Ale to akurat w moim fachu nic nowego. Każda firma jest najpierw sprawdzana pod względem wypłacalności i tak dlaej, więc i w tym przypadku nie będzie inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 12:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-28-2018 06:57 PM przez lechpozn.)
Post: #4
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Jeśli chcesz to mogę Ci polecić takie rozwiązanie, które nie będzie powodowało takiej konieczności jeśli chodzi sprawdzanie firmy. Jeśli chcesz zorganizować piknik firmowy we Wrocławiu to zajrzyj sobie tutaj inspiro-event.pl/oferta/pikniki-firmowe/ i masz pewnego kontrahenta, który zadba o wszystko wzorowo. Dzieci będą pamiętały taką imprezę bardzo długo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 12:43 PM
Post: #5
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Dla dzieci to prawdziwa frajda. Jak byliśmy ostatnio na imprezie, któa była organizowana właśnię przez tą firmę to okazało się, że musiałam bardzo popracować nad tym, żeby w końcu pójść do domu. Nie było to wcale takie proste, bo zabawa była przednia. Były i dmuchańce i animatorzy, którzy nie pozwolili się dzieciom nudzić nawet przez chwilę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 01:13 PM
Post: #6
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Czyli wszystko to co małe tygrysy lubią najbardziej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 03:29 PM
Post: #7
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Dokładnie tak...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 06:00 PM
Post: #8
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Ja to bym powiedział, że takie zabawy dla dzieci to nie tylko dzieci lubią, dorośli też chętnie się angażują...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 08:30 PM
Post: #9
Piknik firmowy we Wrocławiu – czy dzieci będą miały co robić?
Oczywiście, ja bardzo lubię i takie zabawy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości