Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Felgi MAK – co o nich sądzicie?

03-15-2017, 11:23 AM
Post: #1
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
witam. ostatnio przeglądałem różne fora motoryzacyjne i sporo ludzi poleeca felgi MAK no i tak trochę czytam o nich i faktycznie wydają się spoko. Zastanawiam się, czy nie zainwestować w nie, ale wcześniej wolałbym jeszcze usłyszeć np. wasze zdanie na ten temat. Zakładam ten temat po to, by się tu ktoś z was wypowiedział i poomogl mi podjąć decyzje o potencjalnym kupnie. Mogę na was liczyc? Czekam na jakies posty, pozdrooo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 01:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-25-2018 09:18 PM przez lechpozn.)
Post: #2
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
no ja mam od dawna w swojej skodzie felgi Mak i mogę tylko napisać, że są piekielnie dobre Wink też sporo o nich wcześniej czytałem i wiem, że to jednak najwyższa jakość. Strasznie lubie taki design na a la włoski Wink zresztą jak dla mnie to są one i naprawdę bardzo dobre wizualnie jak i funkcjonalnie. Zresztą jak chcesz to możesz konkrety poczytać tutaj jeszcze: xfelgi.pl/producent/mak to jest super sklep z felgami Wink mają tam wszystko ekstra opisane. Naprawdę dobra sprawa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 02:08 PM
Post: #3
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
No kurde, też myślałem sobie o tych felgach Wink przydałoby się podmienić te co mam teraz bo jednak już trochę wstyd na takich jeździć Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 04:02 PM
Post: #4
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
ekstra ten sklep xfelgi.pl Wink mają tam wyczesane te felgi, ekstra mi się podobają! Co prawda nie do końca jest to na moją kieszeń (ciągle się uczę), ale jak odłożę trochę pieniędzy to na pewno to przeznacze na ekstra auto i takie felgi… strasznie mnie jarają dobre auta i właśnie ekstra dodatki jak takie felgi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 04:31 PM
Post: #5
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
ja jeżdżę właśnie na felgach od tego producenta i złego słowa o nich nie powiem, bo naprawdę świetnie się jeździ no i cieszą oko, ojjj cieszą Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 07:23 PM
Post: #6
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
jakbym miał zmieniać felgi swoje obecne to właśnie na takie, bo strasznie mi się podobają, nie ma co gadać, takie felgi strasznie się rzucają w oczy i dodają niezły pazur samochodowi..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 08:54 PM
Post: #7
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
no mi też bardzo podobają się takie felgi, tylko na chwilę obecną naprawdę mam za dużo wydatków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 09:57 PM
Post: #8
Felgi MAK – co o nich sądzicie?
mój chłopak ma podobne felgi w swoim aucie i wypasienie to wygląda ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości