Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?

02-15-2017, 07:28 AM
Post: #1
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Dzień dobry. poszukuję informacji na temat wyżej wymienionej firmy inwestycyjnej. Czy ktoś z was miał okazję inwestować swoje pieniądze z tą firmą? Co wybraliście, najlepiej podzielcie się wrażeniami. Zależy mi na tym, aby poważnie odpowiadać, bo jest to ważny temat dla mnie a nie żart tak więc, w ten sposób proszę odpowiadać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 09:32 AM
Post: #2
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Witam serdecznie. Sądzę, że inwestowanie samo w sobie jest czymś dobrym, pod warunkiem, że inwestor doskonale wie co robi i jest świadom, tego, że zysk może przyjść dopiero z czasem albo nawet i wcale (akcje zazwyczaj różnie się prezentują – można wiele stracić). Takie rozsądne podejście na pewno pozwoli dokonać odpowiedniego wyboru. Firma wydaje się być w porządku. Nie miałam okazji inwestować z nimi, ale bardzo profesjonalnie się prezentują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 10:38 AM
Post: #3
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Witam. Ja inwestowałem. Nie mogę narzekać. Wybrałem tryb średnioterminowy. Inwestowałem w lasy. W sumie miałem do wyboru akcje lub to i postawiłem na pewny zysk. Najważniejsze to stabilność. To mogą ci zagwarantować. Są oczywiście jeszcze inne opcje. Można na przykład zainwestować w nieruchomości na długoterminowy cykl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 12:29 PM
Post: #4
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Dzień dobry. Uważam, że jedną z najlepszych opcji jest Meridian Fund. Bardzo dobra firma, doskonale zorganizowana. Wystarczy zajrzeć na ich serwis internetowy http://mfmsa.pl/, by przekonać się, że podchodzą do wszystkiego profesjonalnie. Mnie najbardziej podoba się ich podejście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 12:52 PM
Post: #5
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Witam. Jeśli chodzi o firmę Meridian Management to myślę, że warto z nimi zainwestować. Wiele dobrego słyszałam. Znajomy inwestowali dzięki nim w ziemie rolne i nawet sporo zyskali dzięki takiej inwestycji. Z tego co wiem, można inwestować z nimi także w inne działy, między innymi nieruchomości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 02:09 PM
Post: #6
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Ja to bym chciała zainwestować ale w dzieła sztuki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 02:43 PM
Post: #7
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Cześć. Ja także inwestowałem z tą firmą. Ja wybrałem opcję Vivanie. Są to inwestycje użyteczne publiczne. Chodzi o to, że inwestuje się między innymi w projekty użyteczności publicznej zazwyczaj powiązane są one z działem medycznym, hotelarstwem, edukacją czy mediami. Jak widać, nie tylko ziemie i nie tylko nieruchomości Wink Możliwości jest wiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 05:05 PM
Post: #8
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym?
Ok. Dzieki wielkie, przemyśle
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości