Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?

12-02-2016, 02:01 PM
Post: #1
Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?
Cześć wszystkim! Jak zwykle oczyszczacie twarz? Solicie robić to samodzielnie domowymi sposobami – jeśli tak to jakimi, czy wolicie iść do kosmetyczki? Jeżeli macie czas to napiszcie dlaczego preferujecie takie a nie inne wyjscie. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 03:25 PM
Post: #2
Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?
Wolę robić oczyszczanie w domu najpierw nagrzewając twarz parą, żeby rozszerzyć pory. Myslalam kilka razy zebyprzejscsie do kosmetyczki bo czasami mam okresy kiedy szczególnie mocno mnie wysypuje, ale jakos to wszystko wraca do normy i staram siedbac o siebie w domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 05:42 PM
Post: #3
Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?
hejka, dawniej miałem problemy z cerą i to bardzo duże. Myslalem ze wszystko minie po okresie dojrzewania ale jeszcze sie pogorszyło wiec poszedłem do kosmetyczki na zabieg oczyszczania twarzy. Pierwszy raz ktoś tak zupełnie zajął się tym problemem, wiec czulemsie o wiele lepiej. Pozniejpowtorzylem jeszcze kilka razy wedlugzalecen i problem zniknal. Czasem oczywiscie pojawi siejakis samotny pryszcz ale to juzzupelnie co innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 06:19 PM
Post: #4
Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?
Nikt nie zrobi takiego oczyszczania jak profesjonalna kosmetyczka bo każdy pryszcz ma swój rdzeń. Kobiety psują sobie twarze bo wyciskaja tylko zewnetrznawarstwe a ta glebsza pozostaje i za jakis czas znow narywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2016, 06:35 PM
Post: #5
Oczyszczanie twarzy – samodzielnie czy u kosmetyczki?
Właściwie to samo usłyszałam u swojej kosmetyczki jak robiłam stopy. Postanowiłam sprawdzić i umówiłam się na profesjonalne oczyszczanie tym bardziej byłam pozytywnie nastawiona bo wszystkie zabiegi jakie tam robiłam były skuteczne. Dokładny pedicure kosztował mnie mało a stopy wygladaly fantastycznie. W kazdym razie zdecydowałam się a wszystkie problemy z cerą odeszły jak ręką odjął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości