Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?

11-08-2016, 12:06 PM
Post: #1
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
Szukam jakiegoś fajnego, designerskiego narożnika lub sofy do salonu. Możecie polecić coś war-tego uwagi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 12:15 PM
Post: #2
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
Oglądałaś kiedyś meble rozkładane Chesterfield w BlackCat Design? W tym sklepie mają naprawdę bogaty wybór stylowych foteli, sof, kanap, narożników i innych mebli tapicerowanych. Obejrzyj sobie, może coś wpadnie Ci w oko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 02:52 PM
Post: #3
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
Odniosę się do wczesniejszego postu. Ten sklep prowadzi też sprzedaż materiałów tapicer-skich i ma ich w ofercie naprawde całe mnóstwo. Sprawdz sobie na przykład ten link blackcatdesign.com.pl/c/1627/tkaniny-welniane-tkaniny.html. Także możesz so-bie sama stworzyc designerski mebel, wystarczy tylko kupić jakiś wyjatkowo oryginalny materiał obiciowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 03:38 PM
Post: #4
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
Bardziej interesowałby mnie mebel z funkcją spania, coś typu narożnik, ale te fotele i kanapy, które wymieniłeś są naprawdę fantastyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 05:03 PM
Post: #5
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
W tym sklepie znajdziesz też nieduże narożniki do spania, musisz tylko poszukać. Naroż-niki są fajne, bo mozna zagospodarowac wolną przestrzeń w kącie salonu czy pokoju dziecięcego. Mi akurat bardziej podobają się sofy czy eleganckie fotele, ale jak mam akurat osobną sypialnie i nie potrzebuje w mieszkaniu dodatkowych mebli rozkładanych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 07:04 PM
Post: #6
Wersalka, sofa czy narożnik, co wybrać?
teraz w modzie sa białe meble, więc moze rozejrzyj się za jakaś biała sofą czy wersalką; ogolnie takie meble wyglądają nieziemsko tylko sa troche niepraktyczne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości