Fani Lecha Poznań
Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? (/w-freestyle-pilka-nozna-%E2%80%93-czy-interesuje-was-to)



Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - Soldat - 07-21-2017 04:14 PM

Jakie macie zdanie na ten temat?


Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - Sweetchild - 07-21-2017 06:16 PM

Ja jako fan piłki lubię popatrzeć na takie różne sztuczki rodem z treningów Smile aczkolwiek bardziej kręci mnie kopanie piłki w ramach takich pokazów niż na przykład kręcenie jej na palcu, to może bardziej podoba się osobom które niekoniecznie interesują się samym futbolem


Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - kalka - 07-21-2017 06:58 PM

Mnie to się ogólnie podoba bo wymaga dużej zręczności. Oczywiście nie pasjonuję się tym jakoś specjalnie ale jak widzę gdzieś taki pokaz to chętnie popatrzę i podoba mi się zarówno kopanie jak napisał kolega jak i wszystkie inne sztuczki, nawet te mniej typowe. Przede wszystkim w sumie dlatego że wyobrażam sobie ile godzin treningów za tym stoi i wydaje mi się że choćby za to warto podziwiać tych ludzi, za to ile siły i konsekwencji wkładają w treningi oraz za ich pasję


Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - Lucjana - 07-21-2017 07:31 PM

No na pewno trzeba być prawdziwym pasjonatą żeby godziny dziennie poświęcać na takie ćwiczenia Smile też to doceniam, jak wszystkie inne takie pokazy, choć fanką piłki nie jestem


Freestyle piłka nożna – czy interesuje was to? - CollinS - 07-21-2017 09:30 PM

Mi się to bardzo podoba, ten koleś zwłaszcza jest dobry http://dawidpajor.com/, tam są filmiki, można popatrzeć, wydaje się, jakby robił to wszystko od niechcenia. Choć oczywiście wymaga to ogromnego zaangażowania nie mówiąc już o czasie treningów jak koleżanki zauważyły. Freestyle piłka nożna to na pewno bardzo wymagająca dyscyplina, to już piłkarze mają łatwiej bo tylko kopią