Fani Lecha Poznań
Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W rodzinie najlepiej (/dzial-w-rodzinie-najlepiej)
+--- Wątek: Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? (/w-sklep-z-artykulami-do-higieny-dla-malego-dziecka-jaki-sprawdzony-polecacie)



Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - sokolnik - 11-14-2017 09:02 AM

Cześć wszystkim. Pewnie wielu z was robi często zakupy w internecie i macie jakieś sprawdzone sklepy gdzie można w dobrej cenie kupić artykuły do higieny jak w temacie. Interesują mnie takie rzeczy jak chusteczki nawilżane, pieluchy, jakieś środki do dezynfekcji. Zależy mi na dobrej cenie bo chcę kupić tego więcej na zapas.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - irrrene - 11-14-2017 11:30 AM

Jedyny duży sklep gdzie znajdziesz całą masę różnego rodzaju artykułów dla dzieci oraz dla kobiet w ciąży to ten ze strony wyprawkowy.pl. Zamawiałam tam jak byłam w ciąży i do dzisiaj nie znalazłam innego sklepu który by miał taką dużą ofertę z takimi fajnymi cenami.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - potencjalna_krolowa - 11-14-2017 01:14 PM

To akurat fakt. Co prawda zamawiałam na tej stronie wózek a później chodzik i kilka innych rzeczy ale ceny w porównaniu do konkurencji są bardzo atrakcyjne. Najfajniejsze jest to że możesz kupić naprawdę sporo rzeczy na jednej stronie i do tego mieć przesyłkę w cenie Wink


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - humanL - 11-14-2017 02:06 PM

Na twoim miejscu to sprawdził bym jeszcze ofertę lokalnych hurtowni z kosmetykami itp. bo ja np. w takiej kupowałem cały karton chusteczek nawilżanych i jest kilka złotych przebitki na jednej paczce. Kwestia tylko czy jest taka hurtownia u ciebie w mieście.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - burning-heart - 11-14-2017 04:29 PM

Polecam zajrzeć na https://wyprawkowy.pl/inne-akcesoria-84 tak jak koleżanki wyżej pisały i tam sprawdzić. W ofercie masz chyba wszystko co może ci się przydać dla dziecka a ceny są naprawdę atrakcyjne. Ja zawsze właśnie dobieram jakieś chusteczki i pieluchy jak robię jakieś większe zamówienie. Dużo taniej wychodzi niż w normalnym sklepie.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - sokolnik - 11-14-2017 05:02 PM

No właśnie tak patrzę teraz na stronie i w porównaniu do tego co jest dostępne w sklepie koło mojego domu to różnica w cenie jest spora. Wiadomo że w internecie zawsze będzie trochę taniej ale głównie dlatego chcę to realizować przez internet.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - CollinS - 11-14-2017 05:57 PM

Wiesz, sklepu internetowe mają dużo mniejsze koszty niż te stacjonarne więc ceny zawsze będą niższe ale to tez musisz kupować w sprawdzonym miejscu bo nie każdy producent ma dobre jakościowo rzeczy.


Sklep z artykułami do higieny dla małego dziecka, jaki sprawdzony polecacie? - sokolnik - 11-14-2017 08:30 PM

Tego akurat mi nie musicie mówić. Właściwie to też dlatego pytałem tutaj na forum bo wyniki wyszukiwarki można łatwo oszukać ale już klientów tak się nie da Wink