Fani Lecha Poznań
Makijaż permanentny – na czym polega? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Makijaż permanentny – na czym polega? (/w-makijaz-permanentny-%E2%80%93-na-czym-polega)

Strony: 1 2


Makijaż permanentny – na czym polega? - Lucjana - 11-30-2016 02:05 AM

Hejka, zastanawiam się nad tym, aby wykonać sobie makijaż permanentny, ale nie wiem za bardzo czy kwalifikuję się do niego, czy trzeba się do niego jakoś przygotować? Czy mogę tak z marszu ruszyć do kosmetyczki?


Makijaż permanentny – na czym polega? - irrrene - 11-30-2016 04:51 AM

No moja droga, będziesz musiala się trochę przygotować do tematu. Powiedz mi tylko czy chcesz sobie zrobić sobie wszystko – brwi, oczy i usta czy tylko którąś z tych rzeczy?


Makijaż permanentny – na czym polega? - Lucjana - 11-30-2016 07:04 AM

Chyba wszystko od razu… a jak tym myslisz?


Makijaż permanentny – na czym polega? - irrrene - 11-30-2016 07:42 AM

Ja zrobiłam sobie od razu całość i nie żałuje.


Makijaż permanentny – na czym polega? - labamba - 11-30-2016 09:30 AM

Ja zdecydowałam się na razie tylko na oczy. Niestety mam bardzo wrażliwe oczy i powieki, z tendencją do puchniecia. Dlatego kosmetyczka powiedziała mi, zebym sobie przed zabiegiem zaaplikowala homeopatyczne kapsułki z arniki.


Makijaż permanentny – na czym polega? - irrrene - 11-30-2016 10:16 AM

Tez o tym slyszalam, ale na szczęście nie musiałam sobie tego serwować. Za to w przypadku brwi miesiąc przed zabiegiem nie mogłam ich regulować. A przed samym zabiegiem z kolei musiałam wykonać delikatny peeling. Z ustami natomiast sprawa wyglądała tak, ze musiałam 3 dni przed zabiegiem brac heviran 800, taki lek na opryszczke – tez profilaktycznie. No i wiadomo dobę przezd makijażem – zero alkoholu, opalania się czy przyjmowania aspiryny.


Makijaż permanentny – na czym polega? - Lucjana - 11-30-2016 12:44 PM

Chciałabym wykonać makijaż permanentny w Zabrzu. Znacie tu może jakiś gabinet, gdzie wiem, ze na pewno kosmetyczka mi dobrze zrobi ten zabieg? Nie korzystam na co dzień z usług kosmetycznych, ale codzienne malowanie już mi się na tyle znudzilo, że stwierdzilam, że stały makijaż będzie najlepszym rozwiązaniem.


Makijaż permanentny – na czym polega? - labamba - 11-30-2016 01:57 PM

Ja robiłam w Klinice Markowicz, bo w ofercie mają m.in. wlasnie medycynę estetyczna i jestem zadowolona z efektu.


Makijaż permanentny – na czym polega? - irrrene - 11-30-2016 03:01 PM

Pamiętaj, że jeszcze po zabiegu trzeba przez 2 tygodnie omijac basen, saune i zdrapywać strupków, które się pojawią. Zero też mydła i innych kosmetyków poza tymi, które zaleci Ci kosmetyczka.


Makijaż permanentny – na czym polega? - Lucjana - 11-30-2016 04:59 PM

Okej, to chyba najważniejsze rzeczy wiem. Wielkie dzieki za pomoc!