Fani Lecha Poznań
Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? (/w-najlepszy-autoryzowany-serwis-mercedesa-gdzie-go-znalezc)Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - Faithful31 - 09-04-2019 10:09 AM

Czy to prawda, że są organizowane jakieś rankingi, jeśli chodzi o usługi serwisów samochodowych. Słyszałem, że marki premium szczególnie są chętne do takie rywalizacji. Może wiecie więc, który serwis Mercedesa jest najlepszy w naprawach?


Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - CollinS - 09-04-2019 12:31 PM

Ja tam o niczym takim nie słyszałem. A najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa to każdy, do którego pojedziesz, bo to klasa sama w sobie. Są nieźli i pracują według określonych zasad. W autoryzowanym punkcie Mercedesa wszystkie prace przebiegają według tego samego schematu.


Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - irrrene - 09-04-2019 01:41 PM

Tak jest chyba we wszystkich serwisach. Na przykład aso Toyota też ma określony regulamin napraw i serwisnaci się do niego stosują. Tylko w ten sposób można ujednolicić koszty naprawy. Na https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/ znajdziecie wszystkie serwisy, które działają w ten sposób.


Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - burning-heart - 09-04-2019 03:15 PM

Ty wymieniasz tylko Toyotę, a dzięki https://serwisyaso.pl/ trafisz do wszystkich serwisów aso. To prosta droga do tego, żeby szybko znaleźć bliski serwis, który potrafi wykonać nawet najbardziej skomplikowaną naprawę. Co najważniejsze na https://serwisyaso.pl/ wszystkie informacje są darmowe dla czytelników.


Najlepszy autoryzowany serwis Mercedesa - gdzie go znaleźć? - sokolnik - 09-04-2019 05:36 PM

Szkoda, że wizyty w serwisie nie są darmowe, ale to już i tak zdecydowanie inaczej, jak to było na samym początku, kiedy Polacy zaczęli jeździć tak zwanymi zachodnimi samochodami. Wtedy mało kogo było na serwis stać.