Fani Lecha Poznań
Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? (/w-szukam-hurtownika-ktory-ma-swoja-uprawe-choinek-znacie-takiego)Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - Soldat - 09-01-2017 09:26 AM

Tak jak w temacie, szukam firmy która sprzedaje choinki ale zależy mi na kimś kto ma swoją plantację. Chciał bym mieć dobre i dorodne drzewka z pierwszej ręki. Jeżeli znacie kogoś takiego to dajcie mi namiary.


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - Stefan-praktykant - 09-01-2017 10:51 AM

Jakie drzewa cię interesują? Skoro szukasz hurtownika to rozumiem że jesteś sprzedawcą. Pewnie interesują cię jakieś konkretne odmiany. Napisz coś więcej na ten temat to może uda mi się ci pomóc Wink


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - potencjalna_krolowa - 09-01-2017 11:30 AM

Jest taki dobry Producent Choinek P.H.P. ABC Sp. J.. Ich uprawa choinek jest nie tylko wysoko rozwinięta, sama firma dba także o odmiany tak żeby jak najlepiej sobie radziły w naszych warunkach. Do tego duży wybór odmian i dobra cena w zależności od zamówienia. Polecam sprawdzić Smile


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - potencjalna_krolowa - 09-01-2017 01:28 PM

Mnie interesowała jodła koreańska plantacja u nich w firmie jest na tyle duża że możesz sobie śmiało wybrać najdorodniejsze okazy. Jak chcesz poczytać więcej na ten temat to wejdź na ich stronę http://abcmosty.pl/oferta/jodla-koreanska. Firma naprawdę ma bardzo ładne i żywotne drzewa.


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - Soldat - 09-01-2017 04:09 PM

Interesuje mnie jeszcze opcja dostawy. Czy jeżeli robię większe zamówienie to mogę się spodziewać że ktoś mi to przywiezie czy w grę wchodzi raczej transport samodzielny?


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - humanL - 09-01-2017 04:34 PM

To już chyba trzeba by było pytać konkretnie u nich. Patrzyłem przed chwilą do nich na stronę ale nie znalazłem tam żadnej informacji o transporcie więc w sumie nie wiadomo.


Szukam hurtownika który ma swoją uprawę choinek. Znacie takiego? - Soldat - 09-01-2017 06:54 PM

Fajnie by było gdyby była taka opcja bo przy zakupie kilkuset drzewek to raczej ciężko będzie to samemu transportować. Dzięki za odpowiedzi, dowiem się wszystko już konkretnie u nich.