Fani Lecha Poznań
Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? (/w-kto-pomoze-znalezc-najtansze-ac-w-stalowej-woli)Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Sweetchild - 07-31-2017 06:31 AM

Planuje zakup w miare nowego auta i chciałem siezorientowac w cenach autocasco. Może ktos z nas zna jakiegoś dobrego agenta ubezpieczeniowego, albo ma adres do jakiegos ubezpieczyciela, który ma wyraznie niższe ceny od konkurencji?


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - potencjalna_krolowa - 07-31-2017 08:32 AM

Znasz firmę SW Ubezpieczenia Sp. z o.o.? Oni działają w Stalowej Woli i na pewno znajdą dla Ciebie jakieś korzystne ubezpieczenie. Z tego co się orientuję to ich specjalnością są właśnie ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe, także w razie czego prócz samochodu możesz od razu ubezpieczyć sobie u nich mieszkanieSmile


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Sweetchild - 07-31-2017 11:01 AM

na razie zostane przy aucieSmile a jak myślisz, będą chcilipodacjakies orientacyjne wyliczenie gdy jeszcze nie mam samochodu?


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - potencjalna_krolowa - 07-31-2017 01:14 PM

podjedź do nich, to Ci ktoś coś doradzi na bank albo weź sobie zajrzyj pod ten adres http://swubezpieczenia.pl/oferta/ubezpieczenia-ac.html gdzie masz charakterystykę autocasco i od razu numer telefonu do tej ubezpieczalni, także zamiast jechać do nich osobiście, możesz też zadzwonić. Przez nich uda Ci się załatwić najtańsze AC w Stalowej Woli i tego jestem niemal pewne, bo po prostu mają dostęp do naprawdę dużej liczby ofert z róznych firm ubezpieczeniowych.


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Soldat - 07-31-2017 04:03 PM

masz te róznerankomaty, przez to możesz sobie zrobic takie wstępne wyliczenie kosztów


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Sweetchild - 07-31-2017 04:21 PM

nie lubie tych aplikacji, zawsze podawane są tylko te promowane oferty i ogólnie porównywanych jest tylko kilka najbardziej znanych ubezpieczalni, a ja szukam czegoś taniego, nie koniecznie znanego


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - mccartney - 07-31-2017 06:48 PM

Jeśli to ma byc ubezpieczenie AC to ja na Twoim miejscu szukałbym raczej znanej ubezpieczalni, nawet jak trzeba by było zapłacić nieco więcej zabezpieczenie. Co innego OC, tutaj tak, ale przy AC lepiej stawiac na pewniaków.


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Poduszka - 07-31-2017 07:38 PM

Pan wyżej ma sto procent racji. Jak wykupisz autocasco w jakieś firmie wydmuszce, to pózniej jak przyjdzie do likwidacji szkód możesz mieć problem z otrzymaniem całości kwoty odszkodowania.


Kto pomoże znaleźć najtańsze AC w Stalowej Woli? - Sweetchild - 07-31-2017 09:07 PM

może i macie racje, w poniedziałek podjade do tej agencji ubezpieczeniowej i zoabcze co zaproponuja