Fani Lecha Poznań
Szybka naprawa tylnej belki. - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Szybka naprawa tylnej belki. (/w-szybka-naprawa-tylnej-belki)



Szybka naprawa tylnej belki. - WithHat - 06-19-2017 08:48 AM

Muszę zregenerować tylną belkę w swoim Peugeot i szukam kogoś, kto będzie w stanie się tym w miarę szybko i sprawnie zająć, bez komplikacji i ewentualnych poprawek… Polecicie kogoś?


Szybka naprawa tylnej belki. - Sweetchild - 06-19-2017 10:44 AM

Mogę Ci polecić specjalistyczny serwis aut francuskich, gdzie zajmują się regeneracją belek. Na pewno praca idzie u nich sprawnie, bez żadnych komplikacji. Możesz zapoznać się z ich ofertą na stronie internetowej tylnabelkapolska.pl, piszą tam generalnie o objawach usterek belki w różnych modelach samochodów. Ja miałem problem ze swoim Peugeot i na początku nie mogłem go zdiagnozować, ale z pomogą kolegów się udało ustalić… To podobno jest banalny problem, ale to moje pierwsze francuskie auto i nie miałem pojęcia, że tylne zawieszenia się psują.


Szybka naprawa tylnej belki. - labamba - 06-19-2017 12:59 PM

Naprawią tam belkę od peugeot 206? Pytam, bo też jestem zainteresowana, ten sam banalny problem niestety…


Szybka naprawa tylnej belki. - Sweetchild - 06-19-2017 03:03 PM

Jasne, że tak. Wejdź sobie w zakładkę pod linkiem tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/tylna-belka-peugeot-206/, opisują tam konkretnie jak wygląda naprawa tylnej belki w modelu peugeot 206.


Szybka naprawa tylnej belki. - labamba - 06-19-2017 03:21 PM

OKEJ, dzięki bardzo. Straszna sprawa z tymi belkami…


Szybka naprawa tylnej belki. - WithHat - 06-19-2017 04:15 PM

Nie aż taka straszna, ja tam uwielbiam swoje auto i nie zamieniłbym modelu na żaden inny, mimo tych znamiennych problemów. Tylna belka ma przecież też swoje zalety…Wink