Fani Lecha Poznań
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? (/w-znacie-milego-i-kompetentnego-dietetyka-w-olsztynie)



Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - irrrene - 05-30-2017 07:40 AM

Dzien dobry, chce prosić Was o pomoc, otóz jestem już koło sześcdziesiątki i mam problem z moja nawagą, dlatego chciałabym schudnąć i czuć się lepiej, znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? bo się trochę krempuję


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - Sweetchild - 05-30-2017 09:57 AM

A czego się tu wstydzić, przecież taki dietetyk to jak lekarz chce tylko pomóc, musi przeprowadzic dokladny wywiad żeby sie dowiedzieć jakie są pani nawyki żywieniowe i czy jest pani całkowicie zdrowa żeby móc przejśc na specjalną dietę.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - potencjalna_krolowa - 05-30-2017 11:19 AM

Miałam podobny problem i stosowałam mnostwo przeróżnych diet, i kapuścianą i białkową i jeden Bóg wie, jaka tam jeszcze i ciągle było tak samo, co trochę schudłam to po pewnym czasie jak już przestałam stosowac dietę to przybierałam na wadze i wazyłam jeszcze więcej niż przed dietą. I wtedy z pomocą przyszedł mi dietetyk z Olsztyna, dzięki niemu schudłam i jestem o wiele zdrowsza.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - Soldat - 05-30-2017 01:26 PM

Kobiety już tak maja ze całe życie się odchudzaja, nawet jak nie maja z czego to i tak mówia ze są na diecie.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - irrrene - 05-30-2017 02:39 PM

No tak ale poda mi ktos namiary na dobrego dietetyka w Olsztynie?


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - burning-heart - 05-30-2017 03:46 PM

Z tego co widze to bezsprzecznie potrzebny jest pani dobry dietetyk Olsztyn to miasto, gdzie przyjmuje Piotr Żechowicz, doskonały dietetyk, który do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem, pomoże pani ułozyć zbilansowaną dietę, która na zawsze zmieni złe nawyki żywieniowe. Proszę zajrzeć na przyjazny-dietetyk.pl/olsztyn i sprawdzić jakie przed konsultacjami zrobic badania, m.in. krwi i moczu, zbadać cholesterol cukier itp.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - potencjalna_krolowa - 05-30-2017 04:54 PM

No właśnie muszę powiedzieć ze u mnie okazało się iż mam problemy hormonalne i dlatego nie mogłam schudnąc ale stosuję odpowiednie leki i dietę i teraz wszystko jest pod kontrolą.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - sokolnik - 05-30-2017 07:05 PM

Taka właściwa dieta pomaga nie tylko schudnąć, ale zapewniam cie, że dietetyk z Olsztyna czy innego miasta dostosuje dietę do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań smakowych. Poczujesz się zdrowsza i nabierzesz sił witalnych, więc nie krępuj się i koniecznie udaj na konsultacje dietetyczne.


Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? - irrrene - 05-30-2017 08:15 PM

Dobrze wiedziec ze najlepiej zrobic wszystkie badania i dopiero wtedy umówić się na konsultację z dietetykiem a po wprowadzeniu w życie zdrowej diety zacząć więcej się ruszać, wielkie dzieki.