Fani Lecha Poznań
Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? (/w-gdzie-kupic-duza-ilosc-tasmy-izolacyjnej)



Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - sokolnik - 04-18-2017 04:32 AM

Witam. Jak widać w temacie chce dowiedzieć się, gdzie kupić bym mógł dużą ilość taśmy izolacyjnej? W dobrej cenie, porządnej jakości. Polecicie mi coś sprawdzonego, podpowiecie, gdzie?


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - irrrene - 04-18-2017 07:03 AM

No nie wiem, może na przykład w sklepie z materiałami budowalnymi? Jak pójdziesz do jakiegoś dużego to pewnie uda Ci się kupić dużo Tongue


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - sokolnik - 04-18-2017 08:37 AM

Ha ha ha… Bardzo koleżanka zabawna Smile Szukam mimo wszystko czegoś tańszego, jakiejś hurtowni na przykład. Ceny detaliczne mnie nie urządzają.


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - humanL - 04-18-2017 10:52 AM

Eh, uwielbiam jak ludzie wszędzie się wtrącić muszą, a się nie znają… :/


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - potencjalna_krolowa - 04-18-2017 01:31 PM

Wiesz, nie bądź taki mądry kolego, bo twoja wypowiedź za dużo też nie wnosi i nie jest pomocna wcale… A jeśli chodzi o dobre miejsce na zakup hurtowej ilości taśmy izolacyjnej to zajrzyj sobie tutaj: http://ebordi.pl/towar/lista/12/tasmy-izolacyjne. U nich masz gwarancję niskich cen i wysokiej jakości.


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - humanL - 04-18-2017 02:43 PM

Takie rzeczy idą w parze? Trudno uwierzyć…


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - potencjalna_krolowa - 04-18-2017 04:21 PM

U nich owszem. Taśmy pierwsza klasa, dobrze się trzymają i spełniają swoje zastosowanie, a ceny bardzo konkurencyjne.


Gdzie kupić dużą ilość taśmy izolacyjnej? - sokolnik - 04-18-2017 04:58 PM

Dzięki Ci bardzo! Rzeczywiście ceny bardzo konkurencyjne.