Fani Lecha Poznań
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Nasze mieszkanie (/dzial-nasze-mieszkanie)
+--- Wątek: Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? (/w-gdzie-moge-kupic-dobry-blat-z-granitu)



Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - labamba - 03-28-2017 03:51 AM

Domyślam się, że z takim blatem nie jest tak, że sobie wejdę do jakiegoś sklepu, powiem „ten” i mi go przywożą i montują Tongue Więc jeśli się tu znajdą jacyś sprycierze, którzy będą chcieli mi tak odpowiedzieć, to już sobie mogą darować. Zależy mi na profesjonalnej firmie, która mi to wszystko pomierzy i stworzy blat dla mnie. Chodzi mi o blat kuchenny. Mam sporą kuchnię w kształcie U, do tego jeszcze wysepka. Oczywiście chciałabym, żeby całość była w granicie. Możecie wskazać mi jakąś firmę?


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - kaspertheghost - 03-28-2017 05:53 AM

Jeśli mogębyć szczery, to osobiście polecałbym, żebyś popytała w firmach, które wykonują… nagrobki. Wbrew pozorom zajmują się często kamieniarką różnego typu. Mam znajomego, który właśnie siedzi w nagrobkach, a tymczasem ostatnio opowiadał mi, jak mu klientka marudziła, że chce taki a taki blat do kuchni, a to zaraz zmieniała koncepcję, a to inny kamień. I tak się z nią bujał.


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - Faithful31 - 03-28-2017 08:29 AM

Ty tak na serio?


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - kaspertheghost - 03-28-2017 09:38 AM

No a dlaczego nie? Przecież Ci podałem przykład kolegi.


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - Faithful31 - 03-28-2017 11:38 AM

To chyba przypadek jeden na milion Tongue Zresztą… dziwnie bym się chyba jakoś czuł.


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - kaspertheghost - 03-28-2017 12:12 PM

Kamień jak kamień, więc nie wiem, o co Ci chodzi.


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - burning-heart - 03-28-2017 02:12 PM

Ja z kolei patrzę na to z trochę innej perspektywy. Domyślam się, że koleg ana pewno jest dobrym rzemieślnikiem, jednak w przypadku kamienia do domu nie może być mowy o jakiejkolwiek skazie materiału. Dlatego osobiście postawiłabym na firmę, która dysponuje nowoczesnym osprzętowaniem, a także doskonałym zespołem, który jest w stanie nie tylko wykonać precyzyjnie pomiar, jak i obróbkę kamienia, ale także montaż. Jest taka firma spod Poznania, która właśnie pracuje na maszynach CNC, robiąc naprawdę piękne blaty granitowe do kuchni, jak i do łazienek. Te kuchenne możecie sobie obejrzeć (przede wszystkim sama zainteresowana) na stronie http://mcgranit.pl/pl/galeria/category/8-blaty-kuchenne. Masz tam nie tylko opis ich oferty, ale także fotografie z ich realizacji, które.. tak przynajmniej myślę, naprawdę wyglądają pięknie. Ja również od nich brałam blaty z jasnego granitu i jestem bardzo zadowolona Smile


Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu? - labamba - 03-28-2017 04:22 PM

Muszę Ci przyznać koleżanko, że rzeczywiście wygląda to naprawdę profesjonalnie. Tym bardziej, jak jeszcze sobie skaczę po kolejnych zakładkach, to chyba na samych blatach nie poprzestanę Wink