Fani Lecha Poznań
Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? (/w-czy-polecacie-wycieczki-z-przewodnikiem-po-warszawie)



Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - kaspertheghost - 03-10-2017 12:04 PM

Niedawno odkryłem w sobie duszę podróżnika. Najpierw chcę zwiedzić ojczysty kraj, a potem wypłynę, polecę, pojadę na dalsze horyzonty. Na pierwszym miejscu chcę zwiedzić Warszawę. Jest to stolica kraju, a jednak byłem tutaj tylko przejazdem. Zastanawiam się, czy zwiedzać miasto na własną rękę, czy też wynająć przewodnika. Jak Wy byście zrobili?


Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - Faithful31 - 03-10-2017 02:12 PM

To zależy, jaka forma wycieczki Cię interesuje. Gdybym ja decydował – wynająłbym przewodnika. Nie lubię tracić czasu, chodzić bez celu, nudzić się. Przewodnik zaplanuje wycieczkę za Ciebie, przemyśli wszystkie etapy wycieczki i dzięki temu zorganizowaniu wyciągniesz z tej podróży jak najwięcej.


Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - CollinS - 03-10-2017 02:46 PM

Przewodnik na pewno zaznajomi Cię z różnymi zabytkami, miejscami historycznymi, opowie Ci też trochę. Ja uważam, że wykwalifikowany przewodnik to o wiele lepsze źródło niż Internet. Preferuję podróżowanie z kimś bardziej doświadczonym. Przewodnik jest osobą, która jeszcze bardziej rozbudzi w Tobie pasję podróżowania. Sam wspominasz, że są to dopiero Twoje początki.


Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - kaspertheghost - 03-10-2017 05:40 PM

Chyba macie rację. Czy znacie jakiegoś dobrego przewodnika z Warszawy?


Czy polecacie wycieczki z przewodnikiem po Warszawie? - sokolnik - 03-10-2017 06:22 PM

Myślę, że powinieneś kliknąć w link: http://warsawguide.waw.pl/oferta/wycieczki-po-warszawie-z-przewodnikiem/. Przewodnik ma zróżnicowaną ofertę – w zależności od tego, kogo ma oprowadzać. Inny charakter ma wycieczka, w której uczestniczą dzieci czy młodzież. Myślę, ze oferta spodoba Ci się. Na stronie znajduje się też galeria – może jakieś miejsce wyjątkowo Ci się spodoba i zechcesz je odwiedzić. Wycieczki z przewodnikiem po Warszawie są przemyślane, ciekawe i warte zainwestowania.