Fani Lecha Poznań
Funkcjonalne wózki magazynowe. - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Funkcjonalne wózki magazynowe. (/w-funkcjonalne-wozki-magazynowe)



Funkcjonalne wózki magazynowe. - kaspertheghost - 03-07-2017 09:44 AM

Szukamy nowych wózków na magazyn – znacie jakąś dobrą firmę koło Poznania? Wózki podnośnikowe i platformowe interesują nas najbardziej. Z góry dzięki za namiary i informacje.


Funkcjonalne wózki magazynowe. - Faithful31 - 03-07-2017 11:23 AM

Polecam firmę ESTIDA. Mają mnóstwo rodzajów wózków magazynowych i na pewno znajdziesz coś, co ci się spodoba. Są z okolic Poznania i współpracuję z nimi od lat, bo jeśli chodzi o magazyny są niezastąpionym dostawcą sprzętu. Zawsze też można się ich poradzić.Wink


Funkcjonalne wózki magazynowe. - CollinS - 03-07-2017 12:48 PM

a mają też wózki warsztatowe z szufladami i szafkami? Jeśli tak to gdzie ich szukać? Rozglądam się od jakiegoś czasu, ale nie mogę znaleźć nic, co by mi się spodobało…


Funkcjonalne wózki magazynowe. - kaspertheghost - 03-07-2017 02:40 PM

Popieram pytanie, gdzie znaleźć więcej informacji na temat tej firmy? Sama nazwa jeszcze bardzo niewiele mi mówi.


Funkcjonalne wózki magazynowe. - Faithful31 - 03-07-2017 02:50 PM

Ich wózki magazynowe możesz obejrzeć na stronie internetowej pod linkiem estida.com.pl/6-wozki-magazynowe. Podzielili na różne kategorie, więc łatwo wybrać odpowiedni model. I tak, mają też wózki warsztatowe, nawet całkiem ciekawe, wziąłem sobie kilka z nich prywatnie do garażu.Wink


Funkcjonalne wózki magazynowe. - CollinS - 03-07-2017 04:31 PM

Rzeczywiście mają i to bardzo ładne, praktyczne. Jestem mile zaskoczony cenami.Wink ktoś jeszcze zna może tę firmę?


Funkcjonalne wózki magazynowe. - Stefan-praktykant - 03-07-2017 04:53 PM

Ja znam i mogę polecić, dobrej jakości sprzęt w przyzwoitych cenach. Brałem u nich wózki platformowe z nadstawkami i przewozy towaru są bardzo poręczne.