Fani Lecha Poznań
Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe (/w-firma-oferujaca-sprawdzone-systemy-magazynowe)



Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - potencjalna_krolowa - 03-02-2017 11:16 AM

Jak w temacie widać szukam firmy, która oferuje sprawdzone systemy magazynowe. Macie może coś fajnego, co możecie mi polecić? Jakaś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę, która zna się na tym temacie?


Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - Stefan-praktykant - 03-02-2017 01:18 PM

Pani kochana, trzeba tylko dobrze ludźmi i czasem zarządzać i wszystko będzie działało jak w zegarku bez żadnych systemów i niepotrzebnych kosztów. No i jeszcze przestrzeń umieć odpowiednio zagospodarować jeśli chodzi o magazyn i tyle, a nie tam wymyślanie jakieś systemy informatyczne żeby komputery wszystko za ludzi robiły… bezsens.


Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - potencjalna_krolowa - 03-02-2017 03:30 PM

No ja osobiście jednak uważam, że sens to ma naprawdę duży i systemy tego typu są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej dużej firmy tak więc pozostanę przy szukaniu odpowiedniego systemu informatycznego przeznaczanego do zarządzania magazynem.


Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - kaspertheghost - 03-02-2017 04:08 PM

Zgadzam się z tobą, że systemy magazynowe są niezbędne w każdej dużej, dobrze prosperującej firmie. W dużym magazynie człowiek sam nie jest wszystkiego po prostu tak sprawnie ogarnąć, no jest to po prostu niemożliwe, naprawdę. Jeśli chodzi o jakąś godną polecenia firmę to zajrzyj koniecznie tutaj: http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms. Jak dla mnie oferują oni najlepsze usługi na rynku jeśli chodzi właśnie o systemy magazynowe różnego rodzaju. Mają ciekawą ofertę i ciekawe systemy, które można dobrać bez problemu do profilu działalności danego przedsiębiorstwa. I wtedy wszystko naprawdę działa sprawnie.


Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - potencjalna_krolowa - 03-02-2017 06:25 PM

O, dzięki Ci bardzo. O coś takiego właśnie mi chodziło, rzeczywiście mają bardzo interesującą ofertę, dzięki.


Firma oferująca sprawdzone systemy magazynowe - kaspertheghost - 03-02-2017 08:18 PM

owszem, mają! I nie ma za co, powodzenia we wdrażaniu systemu!