Fani Lecha Poznań
Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Uczucia i miłość + cała reszta (/dzial-uczucia-i-milosc-cala-reszta)
+--- Wątek: Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? (/w-czy-waszym-zdaniem-spray-orgasm-control-to-fajny-prezent-dla-faceta)



Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? - potencjalna_krolowa - 03-01-2017 05:52 PM

Może ciut nietypowe pytanko ale chciałam swojemu chłopakowi kupić taki żelik. Nie ma on problemów z szybkim wytryskiem ale pomyślałam że może dzięki temu żelowi będziemy mogli kochać się dłużej. Fajnie jakbyście coś napisali Smile


Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? - Soldat - 03-01-2017 06:27 PM

Jak Twój facet nie ma kija w dupie i się nie obrazi to śmiało kupuj. Z tego co wiem produkt działa bardzo dobrze i jest bezpieczny, nie uczula. Dla każdej pary to ciekawa opcja.


Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? - Sweetchild - 03-01-2017 06:44 PM

Warto sobie wejść na ich stronę www.orgasmcontrol.com.pl. Środek nie ma żadnej chemii w składzie. Dziurawiec zwyczajny, owies – same roślinne tematy. Do tego sporo witamin i minerały. Moim zdaniem spray Orgasm Control zapowiada się interesująco.


Czy Waszym zdaniem spray Orgasm Control to fajny prezent dla faceta? - humanL - 03-01-2017 09:11 PM

Jest dziś naprawdę potężny wybór preparatów, zupełnie inna bajka niż kiedyś. I ciekawe że pojawiają się receptury wracają do tradycyjnych ziołowych sposobów na potencję czy opóźnienie wytrysku.