Fani Lecha Poznań
Wyposażenie do biura - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Wyposażenie do biura (/w-wyposazenie-do-biura)



Wyposażenie do biura - śliwka - 02-23-2017 12:36 PM

Cześć wszystkim. Wiem temat dość powszechny, ale ja jestem zawsze za tym, aby ważne rzeczy powtarzać. Szukam odpowiedniego sklepu, gdzie produkty biurowe i to co potrzebne do wyposażenia biura znajdę w niższej cenie. Nie chcę kupować tanich zamienników itp. Ale nie chcę też przepłacać. Niebawem ruszamy z firmą i w sumie wszystko to co biurowe muszę zakupić, od tuszy do drukarek, aż po plakietki na identyfikatory. Czy ktoś z was chciałby coś podpowiedzieć?


Wyposażenie do biura - kalka - 02-23-2017 02:37 PM

Hej. Uważam, że takie rzeczy to się kupuje ale w sklepach stacjonarnych, hurtowniach. Na pewno jak otwierasz firmę, to znajdziesz odpowiednią hurtownię, gdzie wszelkie artykuły biurowe będziesz mogła kupić w nieco lepszych cenach. Pozdrawiam


Wyposażenie do biura - CollinS - 02-23-2017 03:55 PM

Teraz hurtownie stacjonarne to powoli przeżytek. Wszystko obraca się w internetowym świecie i jak wiadomo bardzo dobrze to funkcjonuje. Jestem zdania, że najlepiej znaleźć dobry sklep internetowy i na nim się opierać. Na pewno znajdziesz nie jeden taki typowo biurowy sklep, gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do twojego biura firmowego. Powodzenia życzę


Wyposażenie do biura - potencjalna_krolowa - 02-23-2017 05:18 PM

Cześć. A pewnie, że znajdziesz, mało tego ja ci nawet namiar podam. Mój mąż ostatnio też szukał sklepu z artykułami biurowymi i wynaleźliśmy ten sklep.bamapol.pl. Mają wiele produktów, również takich użytkowych, które u nas się sprawdziły. Tam znajdziesz wszystko co potrzebne do dobrze zorganizowanego biura.


Wyposażenie do biura - Faithful31 - 02-23-2017 07:02 PM

Witam serdecznie. Ja również prowadzę buro firmowe i odpowiadam za wyposażenie. Zawsze gdy braknie papieru, tuszu w drukarce sięgam po laptop i zamawiam na internecie wszystko czego mi potrzeba. Dobrze koleżanka ci poradziła, bo tam jest wszystko. Dla lepszej nawigacji podam link bezpośrednio do oferty artykułów biurowych sklep.bamapol.pl/artykuly-biurowe-c-3.html. Może akurat trafiłem w gusta. U mnie w biurze przeważnie co się kończy to papier, bo mamy spore zamówienia, a drukowanie zamówień, faktur, rachunków i innych dokumentów zużywa sporo papieru.


Wyposażenie do biura - Stefan-praktykant - 02-23-2017 09:45 PM

Takie rzeczy to można kupić nawet w zwykłych marketach, czasami są oferty na takie produkty. Oczywiście też polecam wziąć pod uwagę sklepy internetowe. Można znaleźć w nich więcej i bardziej dopasowane do oczekiwań.