Fani Lecha Poznań
Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? (/w-szukam-nowej-kosiarki-jaka-polecicie)



Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - WithHat - 02-16-2017 12:11 PM

Jak się macie? Chcę sobie kupić nową kosiarkę. NIe wiem tylko na jaką się teraz mam zdecydować. Chcę, żeby była wydajna i dobrze się sprawdzała nawet z taką trawą, która przez jakiś czas była zapuszczona, bo wiecie, nie zawsze jednak mam czas na to, żeby kosić Tongue


Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - Sweetchild - 02-16-2017 01:51 PM

Ale to jeszcze zależy od tego jaką chcesz kosiarkę. Spalinową czy elektryczną? Bo to może różnie być. Jedni lubią takie, inni takie, a każda ma swoje zalety i wady. To nie wiem co Ci proponować w tej kwestii


Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - WithHat - 02-16-2017 04:47 PM

Zdecydowanie chyba wolę spalinową, bo nie mam się jak akurat na tej trawie bawić z przedłużaczami do prądu, żeby to wszystko ogarnąć. Jak taką byś polecił to by było cudownie. Smile Z resztą od lat korzystałem ze spalinowej i nie wyobrażam sobie przesiadki na inną


Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - Sweetchild - 02-16-2017 07:24 PM

No i to jest jedyny słuszny wybór Big Grin Polecam Ci, żebyś sobie wszedł na stronę http://www.agrotech-poznan.com.pl/kosiarki-spalinowe.html i zobaczył, jaki tutaj masz wybór, a na pewno znajdziesz taką kosiarkę, która Ci przypadnie do gustu i już wkrótce będziesz mógł zapanować nawet nad tą rozrośniętą trawą Tongue


Szukam nowej kosiarki. Jaką polecicie? - WithHat - 02-16-2017 09:23 PM

To była szybka pomoc, bardzo dziękuję. Wystarczyło, że wszedłem tam na stronę i już od razu zoabczyłem dokładnie taki model, jakiego ptrzebowałem i juzmaówienie nawet złożone, więc nie mogę się doczekać nowego jak nigdy do tej pory. Big Grin