Fani Lecha Poznań
Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? (/w-meridian-fund-%E2%80%93-slyszal-ktos-o-tym)



Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Undo - 02-15-2017 07:28 AM

Dzień dobry. poszukuję informacji na temat wyżej wymienionej firmy inwestycyjnej. Czy ktoś z was miał okazję inwestować swoje pieniądze z tą firmą? Co wybraliście, najlepiej podzielcie się wrażeniami. Zależy mi na tym, aby poważnie odpowiadać, bo jest to ważny temat dla mnie a nie żart tak więc, w ten sposób proszę odpowiadać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Lucjana - 02-15-2017 09:32 AM

Witam serdecznie. Sądzę, że inwestowanie samo w sobie jest czymś dobrym, pod warunkiem, że inwestor doskonale wie co robi i jest świadom, tego, że zysk może przyjść dopiero z czasem albo nawet i wcale (akcje zazwyczaj różnie się prezentują – można wiele stracić). Takie rozsądne podejście na pewno pozwoli dokonać odpowiedniego wyboru. Firma wydaje się być w porządku. Nie miałam okazji inwestować z nimi, ale bardzo profesjonalnie się prezentują.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Soldat - 02-15-2017 10:38 AM

Witam. Ja inwestowałem. Nie mogę narzekać. Wybrałem tryb średnioterminowy. Inwestowałem w lasy. W sumie miałem do wyboru akcje lub to i postawiłem na pewny zysk. Najważniejsze to stabilność. To mogą ci zagwarantować. Są oczywiście jeszcze inne opcje. Można na przykład zainwestować w nieruchomości na długoterminowy cykl.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Stefan-praktykant - 02-15-2017 12:29 PM

Dzień dobry. Uważam, że jedną z najlepszych opcji jest Meridian Fund. Bardzo dobra firma, doskonale zorganizowana. Wystarczy zajrzeć na ich serwis internetowy http://mfmsa.pl/, by przekonać się, że podchodzą do wszystkiego profesjonalnie. Mnie najbardziej podoba się ich podejście.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - śliwka - 02-15-2017 12:52 PM

Witam. Jeśli chodzi o firmę Meridian Management to myślę, że warto z nimi zainwestować. Wiele dobrego słyszałam. Znajomy inwestowali dzięki nim w ziemie rolne i nawet sporo zyskali dzięki takiej inwestycji. Z tego co wiem, można inwestować z nimi także w inne działy, między innymi nieruchomości.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - kalka - 02-15-2017 02:09 PM

Ja to bym chciała zainwestować ale w dzieła sztuki.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - CollinS - 02-15-2017 02:43 PM

Cześć. Ja także inwestowałem z tą firmą. Ja wybrałem opcję Vivanie. Są to inwestycje użyteczne publiczne. Chodzi o to, że inwestuje się między innymi w projekty użyteczności publicznej zazwyczaj powiązane są one z działem medycznym, hotelarstwem, edukacją czy mediami. Jak widać, nie tylko ziemie i nie tylko nieruchomości Wink Możliwości jest wiele.


Meridian Fund – słyszał ktoś o tym? - Undo - 02-15-2017 05:05 PM

Ok. Dzieki wielkie, przemyśle