Fani Lecha Poznań
Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? (/w-czy-podnosnik-sufitowy-jest-bezpieczny)



Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Undo - 02-08-2017 01:05 PM

witam serdecznie. W moim domu opiekuję się osobą starsza, która się już nie porusza nie sama. Trzeba ja jednak transportować po domu. I odnalazłem ostatnio coś takiego jak podnośnik sufitowy i się zastanaiwam czy takie coś jest bezpieczne? Czy ktoś może miał okazję już z tego korzystać?


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Sweetchild - 02-08-2017 03:33 PM

Ale co masz na myśli pytając czy jest bezpieczne? W snesie czy nie spadnie z sufitu? No z pewnością nie, jeśli będzie dobrze zamontowne i zgodnie z istrucją i zasadami to na pewno będzie bezpieczne, więc nie musisz się bać akurat o te kwestie


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Undo - 02-08-2017 05:53 PM

Tutaj też mi chodzi raczej nie o sam mechanizm na suficie, ale też o to czy osoba, która jest w tym transportowana jest w tym bezpieczna. Czy może jej coś tam grozi w środku? No nie wiem nie znam się dlatego właśnie tak o to pytam bo chce wiedzieć wszystko


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - potencjalna_krolowa - 02-08-2017 07:10 PM

Ja Ci polecam kolego, żebś wszedł na meva-podnosniki.pl i tam masz naprawdę spory wybór różnych podnośników. I przy kadym jest informacja na temat tgo jak działa, do czego można wykorzystać i ogólnie jeszcze specyfikacje i w ogóle. Może akurat warto tam zjarzeć i się dwoedzieć?


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Undo - 02-08-2017 08:59 PM

No właśnie tak się jeszcze zastanawiałem w razie czego to gdzie bym mógł właśnie taki podnośnik kupić i tutaj widze, że odpowiedź już mam gotową. Może jednak na jakiś iny się zdecyduej? No nie wiem sam teraz co mam robić


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - potencjalna_krolowa - 02-08-2017 10:48 PM

Każdy podnośnik ma inne zalety. Jak nadal Cię interesuje podnośnik sufitowy to jeszcze zajrzyj na strone http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/podnosniki-menu i zobacz, że on może naprawdę być przydatny w pomieszczenu, bo przemieszczanie w nim naprawdę jest proste


Czy podnośnik sufitowy jest bezpieczny? - Sweetchild - 02-09-2017 12:11 AM

Tu się w pełni zgdazam z koleżnką. Gdyby teraz się miał na jakiś zdecydować to też bym wybrał ten, bo wygoda na nim jest ogromna. I chwalą go i niepełnosprawni ,i osoby, które za ten transport są odpowiedzia;ne