Fani Lecha Poznań
Polecacie serwery wirtualne dla firm? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Polecacie serwery wirtualne dla firm? (/w-polecacie-serwery-wirtualne-dla-firm)



Polecacie serwery wirtualne dla firm? - Sweetchild - 01-17-2017 10:53 AM

heja, zastanawiamy się w firmie nad przeniesieniem wszystkich danych do środowiska wirtualnego. Krótko mówiąc, chcemy przerzucić się na serwer wirtualny. Czy w waszych firmach też to wdrożyliście i czy jesteście zadowoleni?


Polecacie serwery wirtualne dla firm? - potencjalna_krolowa - 01-17-2017 12:10 PM

uważam że w dzisiejszych czasach wirtualizacja serwerów to bardzo dobre rozwiązanie. Klient otrzymuje panel do zarządzania i monitoringu i co ważne usługi są dopasowane do potrzeb danej firmy. Serwery wirtualne są bezpieczne, tylko musisz zaopatrzyć się w usługę u dobrego dostawcy na przykład tutaj http://www.indata-solutions.pl/serwery-wirtualne oferują od razu oprogramowanie. W tej firmie na pewno nie przepłacisz.


Polecacie serwery wirtualne dla firm? - Undo - 01-17-2017 02:46 PM

ja też znam i polecam Indata Solutions, miałem doczynienia z pracownikami i byłem pod wrażeniem ich bystrości i szybkiego przygotowania oferty. W zasadzie potrzebowali kilku informacji, komunikatów i od razu wiedzieli co i jak. Naprawdę fajni ludzie.


Polecacie serwery wirtualne dla firm? - potencjalna_krolowa - 01-17-2017 04:40 PM

wirtualny serwer to przede wszystkim spore oszczędności. My się na niego przerzuciliśmy jakiś rok temu i realnie sporo kasy nam zostaje. Mniej więcej oszczędziliśmy jakieś piętnaście procent.


Polecacie serwery wirtualne dla firm? - Soldat - 01-17-2017 05:59 PM

na wirtualnym serwerze masz lepszy dostęp do danych. Potwierdzam, że serwer wirtualny jest dużo praktyczniejszy.


Polecacie serwery wirtualne dla firm? - blogerka - 01-17-2017 08:00 PM

dokładnie, serwer wirtualny daje więcej swobody w działaniu. Zgodzę się też, że pozwala też zaoszczędzić.