Fani Lecha Poznań
Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne (/w-szukam-biura-rachunkowego-z-lubelskiego-ktore-rozliczy-mi-dotacje-unijne)



Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - sokolnik - 01-10-2017 08:39 AM

hejSmile mam mała rodznna firme dotychczas sam zajmowałem sie jej księgowoscia, ale odkąd postarałem sie o dotacje z Unii i firma zaczęła sie rozrastac to przyznaje ze nie radzę sobie z tymi wszystkimi papierami, nie mowiac juz o rozliczeniu dotacji, więc pomyślałem o współpracy z biurem rachunkowym z lubelskiego, znacie jakieś rzetelne?


Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - irrrene - 01-10-2017 10:53 AM

postarac sie o dotacje unijne umiałeś a roliczyć ich nie potrafisz, oj słabo cos to wyglada.


Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - sokolnik - 01-10-2017 12:40 PM

Po wiesz, jak sie rozbudowuje firme to tych dokumentow jest coraz wiecej, a rozliczenie dotacji unijnych wbrew pozorom tez wcale nie jest takie proste jakby sie moglo wydawac


Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - humanL - 01-10-2017 02:24 PM

W gaszczu przepisów to sie trudno rozeznac zwykłemu człowiekowi a dla biura księgowego to codziennosc. Akurat tak sie składa, ze znam dobre biuro rachunkowe lubelskie to województwo, gdzie mieszkam i prowadze firme, na http://www.abaksystem.com/ dowiesz sie ze biuro moze zajac sie uporządkowaniem twojej księgowosci i rozliczeniem dotacji unijnych czy np. rozliczeniem zaległych faktur


Szukam biura rachunkowego z lubelskiego, które rozliczy mi dotacje unijne - sokolnik - 01-10-2017 05:16 PM

Dzieki serdeczne za pomoc i przydatny link, na pewno sie z nimi skontaktuje, pozdrawiam.