Fani Lecha Poznań
Opinie o sklepie dla męża potrzebne - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Opinie o sklepie dla męża potrzebne (/w-opinie-o-sklepie-dla-meza-potrzebne)



Opinie o sklepie dla męża potrzebne - potencjalna_krolowa - 01-02-2017 01:29 PM

Jak się macie? Mąż chciał, żebym w wolnym czasie się dowiedziała czegoś na temat firmy. Chce tam kupić kilka rzeczy i potrzebuje się upewnić, że wszystko może tam dostać. A dostanie? Warto się tam zainteresować tym sklepem i robić w nim zakupy? Co myślciie?


Opinie o sklepie dla męża potrzebne - Sweetchild - 01-02-2017 02:58 PM

No moim zdaniem mąż bardzo mądrze wybrał. Bez problemu tam dostaniesz wszystkie elementy techniki linowej, więc jak się tylko zajmuje takimi sprawami to jest to odpowiedni sklep, wktórym wszystko zakupi. I jeszcze więcej będziesz chciał kupować, bo jednak ofertę oni mają całkiem dobrą Smile


Opinie o sklepie dla męża potrzebne - Soldat - 01-02-2017 03:42 PM

no właśnie, trafiliście całkiem dobrze. Ja zawsze na abcnc.pl/nakretki-i-sruby-kulowe kupuje te wszystkie różne śruby kulowe, o które jest raczej trudno w jakimś innym miejscu, więc bardzo się cieszę, że akurat tak fajnie trafiłem. Bez tego by było mi o wiele trudniej


Opinie o sklepie dla męża potrzebne - potencjalna_krolowa - 01-02-2017 04:47 PM

No to dobrze, że tak trafił. A ja zapytałam dla pewności i teraz już wiem, że to był bardzo dobry pomysł Big Grin W takim razie przekażę mężowi, że ludzie inni polecają właśnie takie rozwiązania i że bez problemu może tam składać zamówienie


Opinie o sklepie dla męża potrzebne - Sweetchild - 01-02-2017 05:45 PM

Słusznie. Składajcie zamówienia i cieszcie się, bo rzeczywiście całkiem całkiem dobrze to wygląda. Smile Może i u Was się okaże ten sklep najlepszym możliwym wyborem, więc szczerze polecam zakupy Wink