Fani Lecha Poznań
Co sądzicie o biurze rachunkowym z Warszawy? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Co sądzicie o biurze rachunkowym z Warszawy? (/w-co-sadzicie-o-biurze-rachunkowym-z-warszawy)



Co sądzicie o biurze rachunkowym z Warszawy? - kaspertheghost - 12-15-2016 05:12 PM

Witam. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat warszawskiego biura rachunkowego, które opisuje swoją działalność pod adresem internetowym akvirtus.com.pl/. Zastanawiam się nad skorzystaniem z jego usług, ale najpierw wolałbym wiedzieć, jakie ma opinie, bo moja firma nigdy wczesniej nie współpracowała z żadnym biurem rachunkowym.


Co sądzicie o biurze rachunkowym z Warszawy? - Faithful31 - 12-15-2016 06:34 PM

Spółka, którą ja prowadze, juz od dłuższego czasu współpracuje z tym biurem rachunkowym z Warszawy. Zajmuje się ono systematycznym prowadzeniem dla mojej firmy ksiąg handlowych. Z tej współpracy jestem bardzo zadowolony i podoba mi się to, ze sam nie musze martwić się o księgowość. Biuro prowadzi księgi handlowe w sposób rzetelny, zgodny z przepisami prawa oraz jak najbardziej profesjonalny. Szczegóły dotyczące oferowanej przez nich usługi, jaką jest prowadzenie ksiąg handlowych, mam zresztą zapisane w zakładkach pod linkiem akvirtus.com.pl/ksiegi-handlowe. Zapoznałes sie już wcześniej z tymi informacjami?


Co sądzicie o biurze rachunkowym z Warszawy? - kaspertheghost - 12-15-2016 08:12 PM

Nie, wcześniej ich nie czytałem. Dzięki za link i opinię, teraz właściwie jestem już przekonany, żeby nawiązać współpracę z tym biurem.