Fani Lecha Poznań
Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Sprawy dnia codziennego (/dzial-sprawy-dnia-codziennego)
+--- Wątek: Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? (/w-za-ile-mozna-wypozyczyc-sprzet-rehabilitacyjny)



Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - kaspertheghost - 11-28-2016 02:54 PM

Hejka, szukam taniego sprzętu rehabilitacyjnego, szczególnie chodzi mi o łóżko. Za ile coś takiego można wypożyczyć?


Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - labamba - 11-28-2016 04:38 PM

W granicach stu złotych za miesiąc można już się zaopatrzyć w taki sprzęt. Możesz zrobić rozpoznanie w firmie Reha Fund, która ma też konkurencyjne stawki jeżeli chodzi o sprzęt pomocniczy dla niepełnosprawnych. Bez problemu możesz przedłużyć u nich czas wynajmu i nie ponosisz wtedy dodatkowych kosztów.


Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - Faithful31 - 11-28-2016 04:52 PM

Wiele jest takich miejsc, na przykład ww. znana wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa posiada bardzo atrakcyjną ofertę w porównaniu z innymi regionami. Na pewno nie zapłacisz więcej niż stówkę za kompletnie wyposażone łóżko!


Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - burning-heart - 11-28-2016 05:52 PM

W niektórych miejscach cena jest zależna od klasy łóżka, na przykład klasa eko może być tansza od premium ale nie musi bo to tak naprawdę zalezy od firmy i jej podejscia do klienta.


Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - WithHat - 11-28-2016 07:06 PM

Akurat z mojego doświadczenia wynikia, ze bardzo często firmy nie różnicują tak cen. Mają raczej wszystkie łóżka w jednej cenie i to jest bardzo duży atut. Ja na przykład w zeszłym roku płaciłem za miesiąc 90 zł. Uważam, że to całkiem tanio. Firma dowiozła mi łóżko do domku, bez dodatkowych kosztów transportu.


Za ile można wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny? - Lucjana - 11-28-2016 09:25 PM

Ja też płaciłam ostatnio jakieś 100 złotych i również dostarczono mi łóżko pod wskazany adres. Wydaje mi się że to taka optymalna cena. Mnie zadowolila.