Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ale mi ciśnienie skacze :(

11-08-2013, 08:13 PM
Post: #1
Ale mi ciśnienie skacze :(
Dzień dobry : ). Coś mi w ostatnim czasie skacze ciśnienie. Chciałem zakupić w Internecie jakiś holter ciśnienia, tymczasem nie potrafiłem odnaleźć żadnych informacji na ten temat. Coś strasznego, nie wiem w ogóle co jest z tym netem, macie może podobne doświadczenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 08:49 PM
Post: #2
RE: Ale mi ciśnienie skacze :(
Ja sporo aktualnie serfuję w necie, muszę aczkolwiek przyznać, że urządzenia medyczne to nie jest główny temat stron internetowych. Nie bardzo wiem z czego to może wynika. W mojej opinii zapewne lepiej jest znaleźć tego typu informacje w jakiejkolwiek prasie fachowej. Tak uczyniła moja znajoma, która zakładała gabinet weterynaryjny, koniecznie szukała wiedzy na temat urządzeń weterynaryjnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 09:09 PM
Post: #3
RE: Ale mi ciśnienie skacze :(
Niedawno miałam operację. Chciałam się znacznie więcej dowiedzieć na temat takiego zagadnienia jak - diatermia chirurgiczna. Przeszukałem prawdopodobnie cały Internet i nic! Coś okropnego! A tak w ogóle to jestem zadowolony, iż ta operacja się udała, miałam laparoskopię. Tyle nerwów mnie to kosztowało. Jednak operacje są bardzo stresujące. Nie zostałem długi czas w szpitalu, moja kochana partnerka wykazała się znaczną troską o mnie, prawie że każdego dnia odwiedzała mnie i przynosiła mi pyszne dania. Cóż, szpitalne obiadki nie bardzo mi smakują. Schudłem tam nieco kilogramów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 09:33 PM
Post: #4
RE: Ale mi ciśnienie skacze :(
Jeśli chodzi o informacje na temat urządzen medycznych, Internet z pewnością to nie jest miejsce gdzie łatwo coś znaleźć. Przydałoby sie zdecydowanie więcej witryn o koagulatorach. Termin nowoczesny czujnik tlenu zaczyna mi się kojarzyć ze ślęczeniem w sieci.Naszukałam sie wczoraj że aż mi się źle zaczyna kojarzyć siedzenie przed monitorem.Może za kilka dni mi to minie. Ja niezmiernie lubie gotowac i generalnie czesto szukam rozmaitych przepisów kucharskich w sieci, ponieważ chcę chce zapewnic mojej rodzinie jak najbardziej smaczne i różnorodne potrawy. Należyte odżywianie się to najlepszy sposób aby stosownie zabezpieczyć się przed przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi. Nikt z Was jak mniemam nie bedzie usiłował zaprzeczyć temu ze profilaktyka jest ważna.Stosowanie działan posiadających znaczenie profilaktyczne w tej czy innej dziedzinie życia, znakomicie pomaga nam działać w bardziej wydajny sposób i zabezpieczac sie przed trudnościami w rozmaitej postaci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości