Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy zaplecze SEO jest istotne?

12-08-2020, 09:57 AM
Post: #1
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Niedawno, w rozmowie ze specjalistą pozycjonującym mój serwis internetowy usłyszałem termin „zaplecze SEO”. Przyznam, że słabo orientowałem się w temacie. Dopiero później szukając w Google informacji na ten temat natknąłem się na bardzo fajny artykuł w tym temacie www.grupa-tense.pl/blog/10-wskazowek-jak-zbudowac-dobre-zaplecze-seo/. Czy i wy wykorzystujecie zaplecze SEO pozycjonując swoje strony? Czy odnosicie sukcesy w tej dziedzinie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2020, 11:49 AM
Post: #2
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Zaplecze SEO to bardzo ważny aspekt jeśli chodzi o mój biznes internetowy. Oczywiście nie będę tutaj podawała jego nazwy narażając się na kryptoreklamę. Rolę zaplecza w moim przypadku pełnią pojedyncze strony jak i blogi. Dzięki takim zabiegom moja witryna już od dłuższego czasu klasuje się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania w Google.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2020, 12:19 PM
Post: #3
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Przyznam , że ja jako doświadczony specjalista SEO potrafię po krótkiej analizie zidentyfikować portale, których celem jest wzmocnienie profilu linkowego innej domeny, ale dla zwykłych użytkowników nie będzie to wcale tak oczywiste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2020, 02:29 PM
Post: #4
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Nie każdy musi być specjalistą SEO… Ja długo nie mogłam zrozumieć czym jest pozycjonowanie. Było to dla mnie coś wirtualnego i abstrakcyjnego. Dopiero po lekturze tego poradnika https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ zrozumiałam co to właściwie jest i czym to się je.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2020, 03:22 PM
Post: #5
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Doskonale Cię rozumiem @labamba.. Ja miałam podobnie. Może to dlatego, że my kobiety większą wagę przykładamy do tego co realne i oczywiste…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2020, 05:30 PM
Post: #6
Czy zaplecze SEO jest istotne?
Pewnie o pozycjonowaniu lokalnym też obecne panie na forum nie słyszały… Nic straconego! Po lekturze tego artykułu http://powiatowa.info/rozne/reklama/2613...-wroclawia wszystko okaże się jasne i oczywiste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości