Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?

11-16-2017, 09:06 AM
Post: #1
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
Prowadzę sporą firmę, która stale się rozwija. Ciasno nam trochę na starych śmieciach i dlatego chcę przenieść magazyn do większego pomieszczenia. Ale jak to zrobić, żeby się nie pogubić we wszystkim, no i żeby nic się nie uszkodziło? Może znacie jakąś firmę transportową, która by mi w tym pomogła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 10:41 AM
Post: #2
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
Oj to ci współczuję. Nie wiem czym handlujesz, ale przy takiej przeprowadzce zawsze coś się zmarnuje. Mówie, bo sam to przeżyłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 01:04 PM
Post: #3
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
Ale nie musi tak wcale być, a zresztą dobra firma przewozowa ubezpiecza się od takich wypadków. Jeśli więc tematem rozmowy jest przeniesienie magazynu Luboń leży w obszarze działania firmy z tej strony: http://fachowe-przeprowadzki.pl/przeprow...okolicach/. Pracownicy firmy najpierw zapoznają się z ułożeniem towaru na półkach, a następnie zaczyna się pakowanie, zabezpieczanie i opisywanie paczek tak, aby na miejscu można było szybko i sprawnie rozłożyć towar w nowym miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 02:33 PM
Post: #4
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
To super! Przynajmniej moi klienci nie ucierpią z powody zmiany miejsca prowadzenia działalności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 05:12 PM
Post: #5
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
Gdybyś miała jakieś niepotrzebne rzeczy, które tylko zalegają na półkach magazynowych, firma ta może zabrać od ciebie to wszystko i wywieźć na wysypisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 06:05 PM
Post: #6
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
No właśnie myślałam nad tym, jak się pozbyć niektórych rzeczy. Dzięki, że o tym wspomniałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2017, 07:02 PM
Post: #7
Jak załatwić przeniesienie magazynu w Luboniu?
Zobaczysz jak im to wszystko sprawnie idzie. Mają chłopaki doświadczenie i wiedzą jak się za to zabrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości