Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.

11-08-2017, 10:06 AM
Post: #1
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Jakiej firmy rajstopy plus size polecacie? Mam trochę grube łydki, przynajmniej tak mi się wydaje mi chłopak mówi że są normalne. Mimo wszystko chciałabym kupić i zobaczyć jak się bede czuła. Pomożecie coś wybrać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 11:15 AM
Post: #2
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Cześć. Uważam że warto kupić rajstopy plus size jeśli uważasz że łydki są za grube bo najważniejsze to zeby w ubiorze czuć się dobrze Smile. Mi niby też gadali że nie musze bo łydki są normalne ale jak zamówiłam i zaczęłam nosić to od razu pewność siebie skoczyła do góry bo nóżka w końcu wygląda tak jakbym sobie tego życzyła. Dobre i niedrogie mają tu: https://studiodobregostylu.pl/113-plus-size. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 02:02 PM
Post: #3
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Hehe, swojej też mówiłem że nie potrzeba jej takich rajstop bo wszystko jest ok, ale jak już założyła to nie chcę żeby je w ogóle zdejmowała Smile. Nogi zmieniają się nie do poznania, szczupłe, zgrabne, wymodelowane jak u modelki Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 05:00 PM
Post: #4
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Wiem że nogi wyglądają lepiej bo moja znajoma takie nosi. Różnica między bez, a z jest ogromna dlatego pomyslalam ze moze tez takie kupie. Grube łydki prześladują mnie od dzieciństwa. Byłoby super gdyby tak prostym i niedorigm sposobem można to zmienić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 05:27 PM
Post: #5
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Bo można Smile. Zamów, sprawdź jak się bedziesz czuła i zacznij nosić na stałe jesli bedzie okej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 06:05 PM
Post: #6
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach.
Taki mam zamiar, dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości