Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?

05-30-2017, 07:40 AM
Post: #1
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Dzien dobry, chce prosić Was o pomoc, otóz jestem już koło sześcdziesiątki i mam problem z moja nawagą, dlatego chciałabym schudnąć i czuć się lepiej, znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie? bo się trochę krempuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 09:57 AM
Post: #2
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
A czego się tu wstydzić, przecież taki dietetyk to jak lekarz chce tylko pomóc, musi przeprowadzic dokladny wywiad żeby sie dowiedzieć jakie są pani nawyki żywieniowe i czy jest pani całkowicie zdrowa żeby móc przejśc na specjalną dietę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 11:19 AM
Post: #3
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Miałam podobny problem i stosowałam mnostwo przeróżnych diet, i kapuścianą i białkową i jeden Bóg wie, jaka tam jeszcze i ciągle było tak samo, co trochę schudłam to po pewnym czasie jak już przestałam stosowac dietę to przybierałam na wadze i wazyłam jeszcze więcej niż przed dietą. I wtedy z pomocą przyszedł mi dietetyk z Olsztyna, dzięki niemu schudłam i jestem o wiele zdrowsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 01:26 PM
Post: #4
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Kobiety już tak maja ze całe życie się odchudzaja, nawet jak nie maja z czego to i tak mówia ze są na diecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 02:39 PM
Post: #5
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
No tak ale poda mi ktos namiary na dobrego dietetyka w Olsztynie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-19-2018 06:53 PM przez lechpozn.)
Post: #6
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Z tego co widze to bezsprzecznie potrzebny jest pani dobry dietetyk Olsztyn to miasto, gdzie przyjmuje Piotr Żechowicz, doskonały dietetyk, który do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem, pomoże pani ułozyć zbilansowaną dietę, która na zawsze zmieni złe nawyki żywieniowe. Proszę zajrzeć na przyjazny-dietetyk.pl/olsztyn i sprawdzić jakie przed konsultacjami zrobic badania, m.in. krwi i moczu, zbadać cholesterol cukier itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 04:54 PM
Post: #7
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
No właśnie muszę powiedzieć ze u mnie okazało się iż mam problemy hormonalne i dlatego nie mogłam schudnąc ale stosuję odpowiednie leki i dietę i teraz wszystko jest pod kontrolą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 07:05 PM
Post: #8
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Taka właściwa dieta pomaga nie tylko schudnąć, ale zapewniam cie, że dietetyk z Olsztyna czy innego miasta dostosuje dietę do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań smakowych. Poczujesz się zdrowsza i nabierzesz sił witalnych, więc nie krępuj się i koniecznie udaj na konsultacje dietetyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2017, 08:15 PM
Post: #9
Znacie miłego i kompetentnego dietetyka w Olsztynie?
Dobrze wiedziec ze najlepiej zrobic wszystkie badania i dopiero wtedy umówić się na konsultację z dietetykiem a po wprowadzeniu w życie zdrowej diety zacząć więcej się ruszać, wielkie dzieki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości