Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?

05-08-2017, 12:57 PM
Post: #1
Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?
Hej wszystkim. Z racji tego że w mojej obecnej pracy coraz częściej mamy kontakty z klientami zza granicy chciała bym znaleźć jakiś dobry i sprawdzony kurs angielskiego. Macie może jakieś doświadczenie z takimi szkołami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 01:18 PM
Post: #2
Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?
Jeżeli interesuje cię nauka angielskiego Wrocław to dobre miejsce. Jest tutaj sporo szkół językowych a szczególnie polecam odwiedzić http://akademiawroclaw.pl/. Znajoma korzystała z tej szkoły jak zdawała maturę i z tego co wiem to podstawę napisała na ponad 90%. Do pracy więcej słówek będzie potrzeba a mniej teorii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 04:13 PM
Post: #3
Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?
Wysyłam ci namiary jeszcze na jedną z opcji. Mój znajomy jest po studiach językowych i prowadzi intensywne kursy dla ludzi którzy potrzebują w krótkim czasie nauczyć się języka od podstaw. Z tego co wiem to ma naprawdę dużo klientów i ludzie sobie chwalą jego usługi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 06:08 PM
Post: #4
Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?
Ja z kolei polecam link z postu koleżanki wyżej. Faktycznie, szkoła bardzo fajna. Korzystałam z kursu jak wyjeżdżałam do Niemiec pracować jako opiekunka. Tutaj na stronie http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-ni...legniarek/ znajdziecie więcej informacji. Bardzo praktyczne lekcje i dobre podejście Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 06:33 PM
Post: #5
Nauka angielskiego we Wrocławiu? Gdzie się zapisać?
Wysyłam link do aplikacji na telefon. Wiem, że nie zastąpi to takiego normalnego kursy ale zanim pójdziesz do szkoły językowej to w ciągu tygodnia, może dwóch jesteś w stanie nauczyć się naprawdę sporych podstaw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości