Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?

03-28-2017, 03:51 AM
Post: #1
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Domyślam się, że z takim blatem nie jest tak, że sobie wejdę do jakiegoś sklepu, powiem „ten” i mi go przywożą i montują Tongue Więc jeśli się tu znajdą jacyś sprycierze, którzy będą chcieli mi tak odpowiedzieć, to już sobie mogą darować. Zależy mi na profesjonalnej firmie, która mi to wszystko pomierzy i stworzy blat dla mnie. Chodzi mi o blat kuchenny. Mam sporą kuchnię w kształcie U, do tego jeszcze wysepka. Oczywiście chciałabym, żeby całość była w granicie. Możecie wskazać mi jakąś firmę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 05:53 AM
Post: #2
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Jeśli mogębyć szczery, to osobiście polecałbym, żebyś popytała w firmach, które wykonują… nagrobki. Wbrew pozorom zajmują się często kamieniarką różnego typu. Mam znajomego, który właśnie siedzi w nagrobkach, a tymczasem ostatnio opowiadał mi, jak mu klientka marudziła, że chce taki a taki blat do kuchni, a to zaraz zmieniała koncepcję, a to inny kamień. I tak się z nią bujał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 08:29 AM
Post: #3
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Ty tak na serio?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 09:38 AM
Post: #4
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
No a dlaczego nie? Przecież Ci podałem przykład kolegi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 11:38 AM
Post: #5
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
To chyba przypadek jeden na milion Tongue Zresztą… dziwnie bym się chyba jakoś czuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 12:12 PM
Post: #6
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Kamień jak kamień, więc nie wiem, o co Ci chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 02:12 PM
Post: #7
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Ja z kolei patrzę na to z trochę innej perspektywy. Domyślam się, że koleg ana pewno jest dobrym rzemieślnikiem, jednak w przypadku kamienia do domu nie może być mowy o jakiejkolwiek skazie materiału. Dlatego osobiście postawiłabym na firmę, która dysponuje nowoczesnym osprzętowaniem, a także doskonałym zespołem, który jest w stanie nie tylko wykonać precyzyjnie pomiar, jak i obróbkę kamienia, ale także montaż. Jest taka firma spod Poznania, która właśnie pracuje na maszynach CNC, robiąc naprawdę piękne blaty granitowe do kuchni, jak i do łazienek. Te kuchenne możecie sobie obejrzeć (przede wszystkim sama zainteresowana) na stronie http://mcgranit.pl/pl/galeria/category/8-blaty-kuchenne. Masz tam nie tylko opis ich oferty, ale także fotografie z ich realizacji, które.. tak przynajmniej myślę, naprawdę wyglądają pięknie. Ja również od nich brałam blaty z jasnego granitu i jestem bardzo zadowolona Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 04:22 PM
Post: #8
Gdzie mogę kupić dobry blat z granitu?
Muszę Ci przyznać koleżanko, że rzeczywiście wygląda to naprawdę profesjonalnie. Tym bardziej, jak jeszcze sobie skaczę po kolejnych zakładkach, to chyba na samych blatach nie poprzestanę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości