Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Funkcjonalne wózki magazynowe.

03-07-2017, 09:44 AM
Post: #1
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Szukamy nowych wózków na magazyn – znacie jakąś dobrą firmę koło Poznania? Wózki podnośnikowe i platformowe interesują nas najbardziej. Z góry dzięki za namiary i informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 11:23 AM
Post: #2
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Polecam firmę ESTIDA. Mają mnóstwo rodzajów wózków magazynowych i na pewno znajdziesz coś, co ci się spodoba. Są z okolic Poznania i współpracuję z nimi od lat, bo jeśli chodzi o magazyny są niezastąpionym dostawcą sprzętu. Zawsze też można się ich poradzić.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 12:48 PM
Post: #3
Funkcjonalne wózki magazynowe.
a mają też wózki warsztatowe z szufladami i szafkami? Jeśli tak to gdzie ich szukać? Rozglądam się od jakiegoś czasu, ale nie mogę znaleźć nic, co by mi się spodobało…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 02:40 PM
Post: #4
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Popieram pytanie, gdzie znaleźć więcej informacji na temat tej firmy? Sama nazwa jeszcze bardzo niewiele mi mówi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 02:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 10:37 PM przez lechpozn.)
Post: #5
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Ich wózki magazynowe możesz obejrzeć na stronie internetowej pod linkiem estida.com.pl/6-wozki-magazynowe. Podzielili na różne kategorie, więc łatwo wybrać odpowiedni model. I tak, mają też wózki warsztatowe, nawet całkiem ciekawe, wziąłem sobie kilka z nich prywatnie do garażu.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 04:31 PM
Post: #6
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Rzeczywiście mają i to bardzo ładne, praktyczne. Jestem mile zaskoczony cenami.Wink ktoś jeszcze zna może tę firmę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 04:53 PM
Post: #7
Funkcjonalne wózki magazynowe.
Ja znam i mogę polecić, dobrej jakości sprzęt w przyzwoitych cenach. Brałem u nich wózki platformowe z nadstawkami i przewozy towaru są bardzo poręczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości