Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry psycholog dla całej rodziny

01-18-2017, 03:48 PM
Post: #1
Dobry psycholog dla całej rodziny
Witam, chciałabym was poprosic o to, abyscie polecicli mi jakiegos dobrego psychologa, do którego mozna udac sie cala rodzina. Kilka miesiecy temu podczas podrozy samochodem cala rodzina (ja, maz i 3 dzieci) mielismy wypadek , w ktorym jeden z synow trafil w ciezkim stanie do szpitala. Niestety dzis jest niepełnosprawny. To byl dla nas bardzo trudny czas i wydaje mi sie, ze powinnismy wszyscy porozmawiac z kims kompetentnym, zwlaszcza mlodni synowie. Czy polecacie kogos zaufanego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 05:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2018 06:20 PM przez lechpozn.)
Post: #2
Dobry psycholog dla całej rodziny
Witam. Masz rację, taka rozmowa z psychologiem nie zaszkodzi a na pewno może wam pomoc. Moge Ci polecic bardzo dobrego psychologa „Magnolia Psycholog” w Warszawie, ktory prowadzi rowniez terapie rodzinne. magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-rodzinna przesyłam link do strony dla ułatwienia Wink Wszystkiego dobrego!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 07:07 PM
Post: #3
Dobry psycholog dla całej rodziny
Szukajac psychologa trafilam na to forum...A czy psycholog, o ktorym wyzej mowa leczy również nerwicę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2018 06:20 PM przez lechpozn.)
Post: #4
Dobry psycholog dla całej rodziny
Tak, tak. Na pewno leczy poniewaz na stronie gabinetu jest zakładka : magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-nerwicy, z ktorej wynika, ze ta pani psycholog pomaga rowniez osobom z nerwicą. Pani psycholog z duzym doswiadczeniem zawodowym, godna polecenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 09:18 PM
Post: #5
Dobry psycholog dla całej rodziny
Bardzo serdecznie dziekuje za informację!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości