Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych

01-03-2017, 02:28 PM
Post: #1
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych
Cześć wszystkim. W związku z obowiązkiem jaki na mnie spoczywa, a mianowicie stworzenia dokumentacji cen transferowych zastanawiam się nad sposobem jego wykonania. Osobiście nie za bardzo znam się na tworzeniu tego typu dokumentów, jednakże słyszałam o programie dostępnym on-line, w którym z łatwością coś takiego można zrobić. Czy ktoś z Was już miał okazję z niego korzystać i chciałby się podzielić wrażeniami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 02:38 PM
Post: #2
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych
Witaj! Korzystałem z tej aplikacji i szczerze przyznaje, że jest rewelacyjna. Bardzo się cieszę, że ktoś coś takiego stworzył, ponieważ bardzo ułatwia życie osobom nie znającym się na tworzeniu tego rodzaju dokumentów. Całość jest bardzo przejrzysta, więc bez problemu połapiesz się o co chodzi. Fajne jest to, że wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu możesz dowolnie modyfikować dokumentny i nimi zarządzać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 03:33 PM
Post: #3
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych
Witam, program posiada gotowe wzory dokumentów, dzięki czemu z łatwością można je stworzyć, bez konieczności posiadania wielkiej wiedzy na ten temat. W programie dostępne są podpowiedzi, które naprowadzają co jak zrobić i w jaki sposób można modyfikować dokument. Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj: https://dokumentacjepodatkowe.pl/funkcjonalnosci, gdzie szczegółowo opisali funkcjonalność tej aplikacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 05:27 PM
Post: #4
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych
Cześć, korzystałam z tego programu i naprawdę ułatwiło mi to sprawę. Nie musiałam wydawać majątku na wynajęcie specjalnej firmy i też czas tworzenia dokumentów cen transferowych jest bardzo krótki, ponieważ wszystko jest dokładnie i przejrzyście wytłumaczone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 07:35 PM
Post: #5
Funkcjonalność internetowego narzędzia do tworzenia dokumentacji podatkowych
Witaj, program posiada jeszcze system podpowiedzi i przykładów, więc każdy bez wyjątku może z niego skorzystać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości