Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?

01-02-2017, 12:54 PM
Post: #1
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
Nie znam się w tej kwestii , wiec pytam tych, którzy mieli do czynienia już z problematyką wprowadzania artykułów medycznych do obrotu. Zależy mi na jak najszybszym wprowadzeniu do sprzedaży plastrów rozgrzewających dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 02:48 PM
Post: #2
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
Powiem Ci szczerze, że sam chętnie przetestuje tego rodzaju produkt. Od lat zmagam się z kręgosłupem, który zawsze boli w najmniej oczekiwanych momentach…Ale wracając do tematu, o który pytasz to nie rib tego samodzielnie, bo to dosc skomplikowane. Lepiej skorzystaj z usług kogoś, kto na tym się zna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 04:25 PM
Post: #3
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
Czyli kto na przykład?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 05:35 PM
Post: #4
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
Jeśli chodzi o odpowiednie przydzielenie produktu medycznego to polecam zajrzec tutaj http://www.specchem.eu/, bo to firma, która doskonale wykonuje swoje zadania. Działają zarówno w kwestii produktów chemicznych, jka i medycznych, o które akurat Ty pytasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 06:51 PM
Post: #5
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
To doskonale wiedziec…Mam nadzieje, żę szybko będziecie mogli zobaczyc efekt końcowy, bo już miałem okazję testowac ten produkt na moich znajomych i rodzinie i efekt jest niesamowity.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 07:26 PM
Post: #6
Jak opracować dokumentację wyrobów medycznych?
No to dawaj kolego, bo ja to już nie wiem, co na siebie naklejac Smile Były i tabletki i plastry i zastrzyki. Wszystko działa dosłownie tylk na chwile. Jak Twój produkt zda egzamin to sam nawet się zajmą jego reklamą…, bo takich osób jak ja jest w naszym kraju mnóstwo…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości