Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naprawa belki w Peugeot 306

12-16-2016, 04:01 PM
Post: #1
Naprawa belki w Peugeot 306
Czy ktoś z szanownych tutaj ma może jakieś doświadczenie z tą nieszczęsną belką w Peugeocie 306? Tylne zawieszenie ma już u mnie wyraźnie dość życia, auto systematycznie siada, jak na tyle siedzą 3 osoby to koła ocierają o nadkole…masakra jakaś. Trudno to naprawić? Warsztat krzyknął mi jakieś chore pieniądze…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2016, 04:37 PM
Post: #2
Naprawa belki w Peugeot 306
No niestety Kolego naprawa samodzielna nie jest łatwa. Już nie chodzi tutaj o samo zdjęcie belki z auta, co na upartego da się zrobić w warunkach spartańskich, ale problem będziesz miał z wyciąganiem drążków, a i potem także samych łożysk, które są zawsze mega zapieczone i wiem to z mojego doświadczenia. Osobiście polecam zajrzeć sobie na stronę tylnabelka.com bo tam właśnie zajmują się regeneracją. Nie jest drogo, a jak oddasz swoją belkę to dostaniesz zniżkę. Dostajesz gwarancję i w ogóle, a jak oddasz do pierwszego lepszego wartsztatu nie dostaniesz żadnej gwarancji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2016, 06:11 PM
Post: #3
Naprawa belki w Peugeot 306
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W sumie zastanawiam się jeszcze nad zakupem używki, byłem już na szrocie i znalazłem kilka w dobrej cenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2016, 08:24 PM
Post: #4
Naprawa belki w Peugeot 306
No nie wiem, jaką masz pewność, że stan tej belki nie jest lepszy od tego co teraz masz w aucie? Wydasz kasę na wymianę i za 2 miesiące będziesz musiał robić to ponownie…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2016, 08:35 PM
Post: #5
Naprawa belki w Peugeot 306
w sumie nie pomyślałem o tym, uszkodzenia może być nie widać dopóki belka nie jest na aucie…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2016, 10:10 PM
Post: #6
Naprawa belki w Peugeot 306
Niestety jest to dość słaba tylna belka Peugeot 306 nie grzeszy wytrzymałością tego elementu, już nie raz temat przerabiałem. Poczytaj sobie tutaj http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-reg...ugeot-306/ co dokładnie się robi przy regeneracji, a będziesz wiedzał dlaczego nie opłaca się kupować używki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości