Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalny strój na amatorski trening

10-17-2016, 09:45 AM
Post: #1
Profesjonalny strój na amatorski trening
Idę z duchem czasu i wkręciłam się w amatorskie bieganie. Na początku myślałam, że nie uciągnę z moją kondycją, ale jakoś małymi kroczkami idę do przodu. Teraz czas na kolejny krok. Sport mi się spodobał, to i strój powinnam mieć chyba inny. Jak się sprawdzają te stroje termoaktywne. Podobno to teraz główny składnik stroju każdego biegacza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 11:30 AM
Post: #2
Profesjonalny strój na amatorski trening
Tak to jest z tym bieganie, że człowiek wciąga się z biegiem Smile czasu. Powoli, powoli udaje się pokonywać kolejne bariery kształtując tym samym swoja osobowość. Warto poświęcić się na początku i dalej idzie już z górki. A stroje termoaktywne to dzisiaj obowiazek i wygoda jednoczesnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 12:30 PM
Post: #3
Profesjonalny strój na amatorski trening
A faktycznie one działają tak jak opisuja to producenci, czy to raczej chwyt marketingowy, który ma nabić sprzedaż?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 12:53 PM
Post: #4
Profesjonalny strój na amatorski trening
Stroje termoaktywne mają jedną wielką zaletę, że ich użytkownik nie będzie się tak pocił jak w normalnej, bawełnianej odmianie. Cała wilgoć jest odprowadzan na zewnątrz, co pozwala biegać całkiwme swobodnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 01:24 PM
Post: #5
Profesjonalny strój na amatorski trening
Ja kupuję koszulki termoaktywne zawsze tutaj napieszo.pl/212-koszulki-termoaktywne-meskie , kobiece wersje też tam znajdziesz. Za dobrą cenę dostaniesz ciekawe wzory, które można też nosić nacodzień. To po prostu wygodne ciuchy na każdą okazję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 02:01 PM
Post: #6
Profesjonalny strój na amatorski trening
Faktycznie ten link pokazuje, że jest tam bardzo duży wybór. Sklep jest bardoz dobrze zaopatrzony i oferuje mnóstwo nowości. Też tam kupuje dla całej rodziny stroje. Polecam każdemu amatorowi biegania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 04:16 PM
Post: #7
Profesjonalny strój na amatorski trening
Ja też zaczynam biegac i mam nadzieję, że mi się to nie znudzi zbyt szybko. Strój kupię sobie od razu, żeby od razu lepsze wyniki były.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości