Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?

02-22-2016, 04:55 AM
Post: #1
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Witajcie forumowicze. Melduję uprzejmie, ze budowa mojego domu dobiega już końca. Jestem wlasnie w fazie aranżacyjnej, czyli robie to co, tygryski lubią najbardziej – urządzam poszczególne pomieszczenia. Nie bede się może rozpisywać za bardzo gdzie co i jak, w jakim kolorze, rozmiarze etc. Raczej chciałabym tylko przegadać z wami temat mojej kuchni. Otóż wymyśliłam sobie, że dodatkiem do kuchni będą szklane panele czyli fotoszyby inaczej. Czy spotkaliście się może już z czymś z takim? Znacie jakieś sklepy, które sprzedają tego rodzaju dekoracje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 05:08 AM
Post: #2
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Fotoszyba? Nie słyszałam o czymś takim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 07:59 AM
Post: #3
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
A ja tak. Mam już to u siebie w domu zamontowane. To lepsze niż tradycyjna glazura, bo jak zakładasz panele szklane, to nie ma fug. A wiadomo, że w nich zbiera się najwięcej kurzu i brudu. Jesli szukasz inspiracji to polecam te stronę: decorshop.eu/produkty/fotoszyby/kuchnia-c10 to własnie tam zamawiałam fotoszyby do mojej kuchni. Bardzo spodobał mi się motyw z czerwoną filizanka kawy … i taki też wisi teraz na scianie. Kuchnię ogólnie mam z domieszką właśnie czarnego i czerwieni, więc całość jest bardzo spójna pod względem estetycznym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 10:18 AM
Post: #4
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić w takim pomieszczeniu jak kuchnia, gdzie przecież jest i wysoka temperatura, para etc. I to nie odpadnie? Nie pobrudzi się tak, ze nie będzie można odmyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 12:10 PM
Post: #5
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Nie musisz się martwic o takie rzeczy – wbrew pozorom szklane panele sa naprawdę bardzo praktyczne. Możesz je zamontować nad blatem, za kuchenką, zlewem – gdzie chcesz. Nic im się nie stanie, ani nie odpadną Smile moje mają już rok i jakoś nic im się nie stało Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 01:12 PM
Post: #6
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Mnie przekonałaś, ze jest to dobry pomysł. Weszłam sobie w międzyczasie na tę stronę i już dostaję oczopląsu od ilości wzorów Wink czuję, że Houston będzie problem, aby zdecydować się na ten jeden jedyny Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 03:42 PM
Post: #7
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Potwierdzam Smile jak zobaczyłam o czym gadacie, to postanowiłam do was dołączyć. Zaciekawiłyscie mnie tym pomysłem, chyba też się na niego skusze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 05:12 PM
Post: #8
Fotoszyba do kuchni – czy będzie pasować?
Nie pożałujecie! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości