Fani Lecha Poznań
Czy zaplecze SEO jest istotne? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Pracujemy! (/dzial-pracujemy)
+--- Wątek: Czy zaplecze SEO jest istotne? (/w-czy-zaplecze-seo-jest-istotne)Czy zaplecze SEO jest istotne? - Soldat - 12-08-2020 09:57 AM

Niedawno, w rozmowie ze specjalistą pozycjonującym mój serwis internetowy usłyszałem termin „zaplecze SEO”. Przyznam, że słabo orientowałem się w temacie. Dopiero później szukając w Google informacji na ten temat natknąłem się na bardzo fajny artykuł w tym temacie www.grupa-tense.pl/blog/10-wskazowek-jak-zbudowac-dobre-zaplecze-seo/. Czy i wy wykorzystujecie zaplecze SEO pozycjonując swoje strony? Czy odnosicie sukcesy w tej dziedzinie?


Czy zaplecze SEO jest istotne? - potencjalna_krolowa - 12-08-2020 11:49 AM

Zaplecze SEO to bardzo ważny aspekt jeśli chodzi o mój biznes internetowy. Oczywiście nie będę tutaj podawała jego nazwy narażając się na kryptoreklamę. Rolę zaplecza w moim przypadku pełnią pojedyncze strony jak i blogi. Dzięki takim zabiegom moja witryna już od dłuższego czasu klasuje się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania w Google.


Czy zaplecze SEO jest istotne? - CollinS - 12-08-2020 12:19 PM

Przyznam , że ja jako doświadczony specjalista SEO potrafię po krótkiej analizie zidentyfikować portale, których celem jest wzmocnienie profilu linkowego innej domeny, ale dla zwykłych użytkowników nie będzie to wcale tak oczywiste.


Czy zaplecze SEO jest istotne? - labamba - 12-08-2020 02:29 PM

Nie każdy musi być specjalistą SEO… Ja długo nie mogłam zrozumieć czym jest pozycjonowanie. Było to dla mnie coś wirtualnego i abstrakcyjnego. Dopiero po lekturze tego poradnika https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ zrozumiałam co to właściwie jest i czym to się je.


Czy zaplecze SEO jest istotne? - burning-heart - 12-08-2020 03:22 PM

Doskonale Cię rozumiem @labamba.. Ja miałam podobnie. Może to dlatego, że my kobiety większą wagę przykładamy do tego co realne i oczywiste…


Czy zaplecze SEO jest istotne? - sokolnik - 12-08-2020 05:30 PM

Pewnie o pozycjonowaniu lokalnym też obecne panie na forum nie słyszały… Nic straconego! Po lekturze tego artykułu http://powiatowa.info/rozne/reklama/26136-seo-dla-firm-lokalnych-z-wroclawia wszystko okaże się jasne i oczywiste.