Fani Lecha Poznań
Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: W wolnej chwili... (/dzial-w-wolnej-chwili)
+--- Wątek: Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? (/w-czy-tabele-z-rozmiarami-butow-znanych-marek-roznia-sie-od-siebie)



Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - kaspertheghost - 01-23-2019 09:07 PM

Czy to prawda czy buty rożnych marek o tym samym rozmiarze mają różną wielkość?
Chodzi mi o to, czy jak kupie Nike w rozmiarze 43 to one będą miały taką samą wielość jak Adidasy w rozmiarze 43?


Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - potencjalna_krolowa - 01-23-2019 09:23 PM

Na bank się różnią. Dlatego butów nigdy nie kupuje przez neta, bo już miałam nauczkę i musiałam odsyłać.


Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - Faithful31 - 01-23-2019 10:12 PM

Każdy porządny sklep internetowy ma tabelę z rozmiarami butów, które sprzedaje. Także wystarczy zmierzyć sobie stopę i porównać do tabeli. W ten sposób się nie pomylisz. Z tego co wiem, to faktycznie najbardziej znane marki mają własne rozmiarówki i nie można kupowac ich na ślepo, bo różnice w długości podeszwy w butach o tym samym rozmiarze moga wynosić 1-2 centymetry, a to naprawdę dużo.


Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - Stefan-praktykant - 01-24-2019 01:00 AM

różnią się, ja mam 43, ale jak kupuje Adidasy to zawsze biorę większe i pasują


Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - burning-heart - 01-24-2019 01:41 AM

Jeśli interesują Cię Nike to tutaj https://ctxsport.com/sklep/nike/ znajdziesz najpopularniejsze modele tych butów w super cenach. Poza tym w tym sklepie masz również tabele z rozpisanymi rozmiarami butów Nike, Adidas i Reebok, także możesz sobie porównać ich rozmiarówki. Pamiętaj, że inne rozmiarówki będą miały buty młodzieżowe, damskie i meskie. Tak damska 40 nie jest równa męskiej 40 i warto o tym pamiętać.


Czy tabele z rozmiarami butów znanych marek różnią się od siebie? - kaspertheghost - 01-24-2019 03:25 AM

Myślałem że to taka miejska legenda. Jak człowiek może się pomylićSmile Ale dobrze wiedzieć, zwłaszcza że planowałem kupić nowe buty przez neta. Nieźle bym się wkopał Smile