Fani Lecha Poznań
Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Kim jesteś? :) (/dzial-kim-jestes)
+--- Wątek: Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? (/w-odzywka-oliwkowa-ziaja-do-regeneracji-wlosow-po-zabiegach-fryzjerskich)



Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - śliwka - 11-29-2017 09:32 AM

Kilka tygodni temu szykowałam się na wesele i korzystałam z usług fryzjera. Po tym zabiegu zauważyłam że moje włosy są bardzo suche i łamliwe. Myślicie że taka odżywka oliwkowa pomoże przywrócić włosom kondycję? Jeżeli macie coś innego to też chętnie posłucham.


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - blogerka - 11-29-2017 10:26 AM

Nie wiem co dokładnie może ci pomóc ale na stronie aptekamini.pl masz bardzo dużo różnych produktów do pielęgnacji włosów to tam możesz poczytać. Na rynku są różne odżywki i sama musisz sprawdzić która najlepiej będzie ci służyć.


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - Stefan-praktykant - 11-29-2017 11:22 AM

Moja żona miała kiedyś taki moment że piła jakąś miksturę z mleka, jajek i drożdży. Nie wiem skąd wzięła przepis, ale wyczytała w internecie że te składniki mają dobry wpływ na kondycję skóry i paznokci. Nie wiem czy efekty były dobre ale spróbować zawsze można Smile


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - śliwka - 11-29-2017 12:06 PM

Czytałam też że podobno takie odżywki zrobione z jajka i oliwy dobrze działają ale boję się żeby po takim czymś nie wyskoczyło mi coś na głowie. Chyba jednak wolę kupić coś gotowego niż bawić się w przepisy ze składników dostępnych w kuchni.


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - labamba - 11-29-2017 01:48 PM

Chyba szukasz tego aptekamini.pl/ziaja-oliwkowa-odzywka-do-wlosow-regenerujaca-200-ml.html. Ja mam dobre odczucia jeżeli chodzi o produkty ziaja oliwkowa odżywka pomogła mi odbudować włosy jak miałam problemy z nadmierną łamliwością. Myślę że może to być dobry pomysł Wink


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - Stefan-praktykant - 11-29-2017 04:02 PM

Jak zamawiałem jakieś kremy dla żony to często właśnie na stronie Apteka MINI. Jest tam dużo większy wybór niż w normalnych aptekach więc zawsze możesz sobie porównać kilka produktów i wybrać co będzie dla ciebie lepsze. Ogólnie to polecam!


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - kalka - 11-29-2017 04:30 PM

Co do tych domowych przepisów to powiem szczerze że miałam okazję przetestować i faktycznie włosy są miękkie po takich zabiegach i mniej się łamią. Jeżeli próbowałaś już różnych odżywek i nic nie działa to taka mikstura może faktycznie ci pomóc.


Odżywka oliwkowa ziaja do regeneracji włosów po zabiegach fryzjerskich? - śliwka - 11-29-2017 06:30 PM

Na razie jeszcze nic nie próbowałam ale też nie chciała bym wydać na to małej fortuny. Zależy mi na czymś sprawdzonym bo ogólnie włosy zawsze miałam w dobrej kondycji ale pewnie przez te lakiery i inne rzeczy u fryzjera trochę się popsuło. Dzięki za odpowiedzi Wink