Fani Lecha Poznań
Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - Wersja do druku

+- Fani Lecha Poznań (http://wacom2011.pl)
+-- Dział: Gorąca dyskusja (/dzial-goraca-dyskusja)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/dzial-rozmowy-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. (/w-rajstopy-plus-size-dla-kobiet-o-ciut-grubszych-lydkach)



Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - blogerka - 11-08-2017 10:06 AM

Jakiej firmy rajstopy plus size polecacie? Mam trochę grube łydki, przynajmniej tak mi się wydaje mi chłopak mówi że są normalne. Mimo wszystko chciałabym kupić i zobaczyć jak się bede czuła. Pomożecie coś wybrać?


Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - potencjalna_krolowa - 11-08-2017 11:15 AM

Cześć. Uważam że warto kupić rajstopy plus size jeśli uważasz że łydki są za grube bo najważniejsze to zeby w ubiorze czuć się dobrze Smile. Mi niby też gadali że nie musze bo łydki są normalne ale jak zamówiłam i zaczęłam nosić to od razu pewność siebie skoczyła do góry bo nóżka w końcu wygląda tak jakbym sobie tego życzyła. Dobre i niedrogie mają tu: https://studiodobregostylu.pl/113-plus-size. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam.


Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - humanL - 11-08-2017 02:02 PM

Hehe, swojej też mówiłem że nie potrzeba jej takich rajstop bo wszystko jest ok, ale jak już założyła to nie chcę żeby je w ogóle zdejmowała Smile. Nogi zmieniają się nie do poznania, szczupłe, zgrabne, wymodelowane jak u modelki Big Grin


Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - blogerka - 11-08-2017 05:00 PM

Wiem że nogi wyglądają lepiej bo moja znajoma takie nosi. Różnica między bez, a z jest ogromna dlatego pomyslalam ze moze tez takie kupie. Grube łydki prześladują mnie od dzieciństwa. Byłoby super gdyby tak prostym i niedorigm sposobem można to zmienić.


Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - potencjalna_krolowa - 11-08-2017 05:27 PM

Bo można Smile. Zamów, sprawdź jak się bedziesz czuła i zacznij nosić na stałe jesli bedzie okej.


Rajstopy plus size dla kobiet o ciut grubszych łydkach. - blogerka - 11-08-2017 06:05 PM

Taki mam zamiar, dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie Smile